Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhalhatott a terhesség?...

Elhalhatott a terhesség? Február 12-én menstruáltam utoljára, vagyis orvosilag 6 hetes terhes vagyok!

Figyelt kérdés
Tegnap a doki 4 hetesnek mondta, és nem látott még szíkhólyagot, sem embriót! A méhemre pedig azt írta, hogy az átlagosnál valamivel nagyobb! Jövő hétre visszarendelt!Ha elhalt volna a terhesség, akkor a teszt meddig lenne pozitív? És a hőm mikor esne le! Mert a teszt erősebb lett és az ébredési hőm is magas! Köszönöm!
2015. márc. 26. 09:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem hat hetesen 4 mm-es petezsák látszódott... Minden lehet. És most 16 hetes vagyok. Nem mondom, hogy hű de jó, hogy hat hetesen egy pár mm-s petezsákot sem látott, de ebből még bármi lehet. Következő UH majd dönti a kérdést. előfordulhat, hogy akkor fogant, amikor meg kellett volna jönnie és akkor még tényleg nem lát semmit.
2015. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehet, hogy később fogant, mint középidő. Rendszeresek a ciklusaid amúgy?


Nekem pl. nem rendszeresek a ciklusaim, 20-35 nap között mindenféle szokott lenni. Én febr. 16-án menstruáltam utoljára, de mivel a ciklus 24. napján ultrahangon még csak érő tüszőket látott a doki, biztos hogy fiatalabb a terhességem, mint 6 hét.Hiába erős pozitív a teszt. Ezért várok még 2-3 hetet, és csak akkor megyek megállapíttatni a terhességet.)

2015. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltél először pozitívat?
2015. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Na akkor lássuk! A ciklusaim sosem voltak rendszeresek, volt, hogy 45 nap is volt!Most nem tudom, mert szoptatok (illetveinkább csak cumizik a drágám)! Szülés óta két ciklusom volt, a harmadiknál a 32. napon volt egy nagyon halovány pozi tesztem, a 41-ediken meg egy erős! Ma a 43-dikon is csináltam parából, hamarabb jött a teszt csík, és erősebb is volt, mint a kontroll! JA! És petezsákot nálam is láttak, ha jól emlékszem 9,6 mm-est! Már ha a GES azt jelenti!
2015. márc. 26. 13:25
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak a dokinő hozzáállása aggaszt, ahogy értékelte a látottakat! Mintha már lemondott volna a babámról, csak azért, mert szoptatok! Szedek hozzá vitamint, és sok olyan cikk van fent a neten, ami nem támasztja alá azt az feltevést, hogy a szoptatás vetélést okoz! Persze okozhat, de sokminden más is!
2015. márc. 26. 13:28
 6/20 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ne parázz. Az is lehet hogy csak fiatalabb :) Nyugi!
2015. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekszem!
2015. márc. 26. 14:38
 8/20 anonim ***** válasza:
Szia, és a #2 vagyok. Én is "szoptatok" (azaz fejek még a két évesemnek kb. napi 150 ml anyatejet). Engem is egyfolytában azzal riogat a doki, hogy amíg nem választom el a lányomat, addig nem fog megmaradni a terhességem. Na, ezt hiszem is meg nem is. Sok nőről hallottam, akik a terhességük alatt végig szoptatták a nagyobb gyereket, utána meg tandemben a tesóval. Meg valahogy azt érzem, hogy betonbiztos az új "lakóm", meg akar születni és kész.Nincs barnázás, görcs, szúrkálás meg ilyenek. Csak a rettentő erős második csík meg az émelygés :-)
2015. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem megvan a baba! Bár tüneteim nincsenek, de az elsővel sem voltak! A hőm fent van, teszt pozitív! :)
2015. márc. 27. 14:04
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett veletek végül?
2015. ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!