Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki 16 évesen terhes vagy...

Van aki 16 évesen terhes vagy már megszülte a babáját?

Figyelt kérdés
Mit szóltak hozzá a szülők? Pároddal együtt vagytok még? Segít a gyerekkel való dolgokban? Ki tart el Benneteket?

2015. márc. 12. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Nincs, de leírom neked az ilyen esetek 99%-ára vonatkoztatható forgatókönyvet:


1; Kitagadtak otthonról

2; Nem vagyunk együtt, vagy ha igen, rendszeresen ver

3; Nem segít

4; Az állam

2015. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írj privit
2015. márc. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Hát első, azért ez nem hinném, hogy 99 százalékra igaz.A többséget nem tagadják ki, hanem támogatják, ha nem is örülnek neki. Gondolj bele, egy terhes kislány a szülei nevelésének eredménye. ... Arra valóban nagyobb az esély hogy nem maradnak együtt, lévén egy kislány -mert 16 évesen még az- és egy kisfiú, vagy felnőtt férfi együtt kerül egy felnőtteket is megprobalo helyzetbe. A tervezett gyerek vállalás is nehézséget ro a szülőkre, pláne a nem tervezett -és ennyi idősen nem hiszem, hogy bárki is tervez gyereket.... Segíteni az apukák többsége -ha az itteni kerdezoket és válaszadokat vesszük alapul - nem szokott, függetlenül az anyám vagy a gyerek korától, a gyerekek számától. A ki tart el kérdés pedig szintén kortól függetlenül : Igen sokan bizony gyesre és csaladipotlekra, a férfi fizetésére és a szülőkre támaszkodva szülnek. Korából adodoan a 16 évesnek ms lehetősége nincs is, hiszen még nem dolgozott.
2015. márc. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1-es!! Én már túl vagyok ezeken és nem tagadtak ki. Együtt vagyok a párommal aki dolgozik én pedig tanulok a gyermekem mellett. Segít bármiben jó a kapcsolatunk az egész családdal.
2015. márc. 13. 18:41
 5/7 anonim válasza:
74%
Én 17 évesen lettem terhes,most 8 hónapos a lànyom. Szülők, anyósék amiben tudtak tàmogattak akár anyagiakról akár másról volt szó. Párommal 14 éves korim óta együtt vagyunk, és azóta is! eljàtszik a kislánnyal megeteti megfürdeti elaltatja..párom dolgozik én gyesen vagyok. szülőkkel lakunk együtt, spórolunk, lassan költözünk el.
2015. márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi is a szülőkkel lakunk. Mennyivel született a lányod és azóta hány g? Sulival mi a helyzet?
2015. márc. 14. 01:47
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Sziasztok! En 15 vagyok, ès nekem is van párom. Anyósèknál lakunk, ès segítenek mindenben, amig elköltözünk.. Es nem sokára lesz kisbabánk is..!! :)
2015. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!