Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy jó legyen a...

Mit tegyek, hogy jó legyen a szex a terhesség alatt is?

Figyelt kérdés

18. hetes kismama vagyok. Előző terhességem egy éve vetéléssel fejeződött be. A mostani terhességi első 3 hónapjában hematóma miatt tilos volt az együtt lét, de az előző eset miatt is betartottuk volna. Azóta Nincs semmi probléma. Ám ahogy az általában szokott lenni másnál, hogy a 2. trimeszterben fokozódik a kismama szexuális vágya ez nálam nem igazán van meg, csak ritkán kíván, de akkor sem tudom igazán elengedni magamat. Félek, hogy kár okozunk a babában. (A párom nagyon jó adottsággal rendelkezik ezért is jobban félek).

Ezek ellenére, nagyon szeretném neki megadni legalább heti 1-2 alkalommal és én is szeretném a párommal jól érezni magamat, de a babám miatti félelem nehezen engedi ezt.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit tegyek???


2015. márc. 27. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:

petting ...

sok orál neked és neki is

használd a kezed a szád és egyéb alkatrészed :-DDD

pl mell szex :-P

és mikor szexre kerül a sor akkor ne parázz !

a gyereknek jó helye van odabent !

2015. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szextol nem lesz semmi baja a babadnak..mi 9 honapon keresztul minden nap szexeltunk es nem volt gond..A babanak is jot tesz ha a mama boldog :) Nem kell durvaskodni csak ovatosan :)
2015. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!