Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt 17. kerületi kismamák?

Ninus85 kérdése:

Vannak itt 17. kerületi kismamák?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném felvenni a kapcsolatot XVII. kerületi terhes kismamákkal, hogy megoszthassuk egymással a tapasztalatokat, kérdéseket. Én nemrég teszteltem pozitívat, aszerint 4+2 napos terhes vagyok. :)

2015. márc. 28. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én hét hetes vagyok a másodikkal. Az elsőt is itt vártam/szültem a kerületben :-)

Gondolom, a Bajcsy kórházban fogsz te is szülni. Van a facebookon egy zárt csoport, akikhez érdemes csatlakozni. Nagyon jó fejek, sok értékes infót találsz acsoportban, csak jelentkezz bátran.

[link]

2015. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!:) De örülök, hogy végre valaki írt!:) Hogy hívnak?

Köszi a csoportot, majd csatlakozom, csak még nem akarok "lebukni" az ismerősök előtt. :))

Kihez jársz dokihoz? Hogy érzed magad?

2015. ápr. 2. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, nem fogsz lebukni, mert ez egy zárt csoport, a kívülállók nem látják, hogy ki a tagja.

Gyopár dokihoz fogok járni (az elsőt is nála szültem). Semmi terhestünetem nincs, ez furcsa. A lányomnál az elejétől a 15 hétig rettenet rosszul voltam (hányinger, szédülés) és napi 24 órát tudtam volna aludni. Most semmi.

2015. ápr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Azt tudom, hogy nem látják, miket írok, de a csatlakozást igen, mert egyik ismerősöm is tagja, és láttam, mikor belépett a csoportba.

Egyelőre engem is elkerül a rosszullét (kopp-kopp), bár érzékenyebb lettem, és aludni én is bármikor tudnék. :)

Te most hol tartasz, 9. hét?

Én ma töltöttem be a 6. hetet, mindjárt megyek ultrahangra, ami megállapítja, miújság odabent. Nagyon izgulok!! Remélem, minden rendben lesz!

2015. ápr. 8. 06:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Szurkolok, én tegnap voltam a szakrendelőben, de sajnos Bujukliev dokit fogtam ki, aki nem csinál ultrahangot, így kb. ott tartok mintha el sem mentem volna. Csak annyit mondott (kézi vizsgálat után) amit amúgy is tudtam. Hogy valószínűleg kisebb a koránál, mert nem középidőben fogant. Jövő hétre van csak időpontom a dokimhoz aknél az elsőt is szültem, ő majd megnézi ultrahanggal, van-e szívhang. ha fiatalabb is a mensi szerinti koránál két héttel, akkor is kellene már lennie. Amúgy én is titkolom ameddig lehet, csak a férjem tudja. Az első terhességemet a 20. hétig simán tudtam volna takarni, de most biztos előbb fog látszani a hasam (mert a másodiknál már lazább a hasfal).Amúgy továbbra sincs tünetem, mára meg a puffadás is elmúlt.
2015. ápr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! 12 mm-es petezsák, benne szikhólyag. Egyelőre ennyi, halványan gratulált, de azért elmondta, hogy még ez nem jelent semmit. Hááát, nem tudom, mire gondoljak.. :/
2015. ápr. 8. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, a 6. héten nem mindig van szívhang (bár a lányommal én ennyi idősen voltam alőször dokinál, és ő az írta a lapomra, hogy petezsák és benne élő embrió). Két hét múlva már szívhangot is hallgattunk.
2015. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!