Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vércukormérés előtti napon...

A vércukormérés előtti napon figyeltetek arra, hogy mit esztek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem pont az a lényege, hogy ugyanúgy étkezz, mint máskor.
2010. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)


Én ugyanúgy ettem, mint máskor. Talán még egy tábla csokit is bevágtam este:) Az éhgyomri cukrom normális volt, a 120 perces pedig a felső határértékhez közel. De mégsem kell diétáznom és azt mondták, hogy jó.

36 hetes kismama

2010. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél másképp, mert nem lesz esetleg valós az eredményed és ha nem derül ki, hogy baj van a cukroddal, akkor nem kezelik és ha nem kezelik, akkor károsodik a baba.
2010. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem foglalkoztam vele, hogy vércukorra megyek, ettem rendesen, főleg mert a 20. hétig hánytam és élveztem, hogy már jól tudok lakni:)

Mégis jók lettek az értékek.

2010. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem a 24 hetes előtt jól beparáztatott a védőnő, hogy nehogy valami hamisan magas értéket mutasson a vércukrom - mert két kilóval többet híztam addig, mint ahogy a KÖNYVben meg van írva. Szóval én másképp ettem, normál lett az eredmény. A 32 hetes előtt már annyira nem foglalkoztam vele, hogy mit eszek, akkor a 120 perces terheléses érték alacsonyabb lett, mint az éhgyomri. Azt mondták, nem baj...
2010. febr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én ,ág csak 8 hetes vagyok, de kedden mennem kell cukorvizsgálatra, mert extrém mértékben híztam. nekem adtak egy tesztebédet...más kapott ilyet? azt kell ennem és csak utánna menni a vérvételre...de akkor így csalóka lehet, nem? én a csontlevest (1dkg tésztával) krumplit és sült csirkét(10dkg) választottam....de ez nem amolyan diétás koszt?
2010. febr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Ugyanúgy egyél mint máskor, mert akkor lesz realisztikus az eredmény. Egyébként cukrot és ketont is érdemes mérni terhességi esetén, de ha jó az orvosod akkor biztos csináltak ilyet nálad is.
2010. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

09.05-ös vagyok.


akkor senki nem kapott tesztebédet/reggelit?

2010. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én mivel elég sok édeset betudok vágni egy nap(azt kívánom) elterveztem, hogy a terheléses előtt egy nappal nem eszem semmi édeset, hát nem jött össze... úgy ettem mint mindig, mégis jó lett az eredmény, éhgyomri 5,4 két órával később 5,6...

szerintem te se változtass!!!

28 hetes km

2010. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én még nem is hallottam tesztebédről!
2010. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!