Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két nap múlva megyek 18 hetes...

Két nap múlva megyek 18 hetes ultrahangra, ti mire figyeltetek, mit kérdeztetek az orvostól?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egy fontos vizsgálat lesz azért is kérdezem.

Mik a tapasztalatok?


2010. ápr. 20. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem megmutatta a baba szerveit, hogy minden működik úgy ahogy kell, minden keze-lába megvan, és megmondta a baba nemét is.
2010. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez jó kérdés, én jövőhéten megyek, engem is érdekel!!!!nekem a 12hetesen egy szót sem szóltak, énkérdeztem rá hogy rendben van e minden?


bocs az offért, de szerintetek szóljak az elején hogy nem akarom tudni még a baba nemét?

2010. ápr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenképpen mondjad , hogy nem akarod tudni nehogy elszólja magát a doki:) Én az előző terhességemnél nem akartam tudni a párom pedig igen és a doki egy borítékba leírta a nemét és otthon felbontották.
2010. ápr. 20. 09:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Szólj előre, ha nem akarod tudni a nemét. Bár általában megkérdezik a dokik.

Kérdezd még meg, hol a méhlepény. Engem legalábbis ez mindig nagyon érdekelt, hogy hol tapad :)

Amúgy mindent elmondanak általában :)

2010. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

köszönöm a tanácsokat. a méhlepény elhelyezkedése miért fontos? (bocs ha butának tűnök)


Ez a borítékos dolog nem is rossz :-) viszek borítékot meg papírt :-) ez nagyon jó ötlet.


sajnos itt mint írtam a 12hetesen semmit sem modntak. (nyíregyháza). mikor rossz lett a vérvételi eredmény, és mentem vissza, akkor csinált ismét UH-ta genetikus. míg a 12hetesen két perc vlt, addig most lelettel a kzben 10perc, de akkor is csak annyit modnott hogy: nem lát kórosat....én kérdeztem rá hogy akkor valószínűsíthető hogy egészséges a baba? de egyébként meg sem szólalt. lehet hogy most a 18 hetesen ez másként lenne?

2010. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Méhlepényes vagyok :) Az a jó, ha elöl vagy hátul vagy fent tapad. Vannak, akiknek lent tapad meg, mondjuk ők úgy tudom automatikusan veszélyeztetettek.

Állítólag, akiknek elöl tapad meg, ők később érzik meg a magzatmozgásokat.

Nekem az elsőnél hátul tapadt, most a másodiknál elöl. Még nem éreztem mozgást, bár még pici a baba. Kíváncsi vagyok, tényleg később érzem-e majd.

2010. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

köszönöm a választ. erről olvastam már, mármint a mozgásról. :-) én 17+3 hetes vagyok. a napokban megjön az AFP-m is....


kedves kérdező, bocsi hogy beleszóltam a kérdésedbe! :-)



szép napot mindenkinek!

2010. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megvolt az uh minden oké.A méhlepényemre azt mondta a doktornő, hogy gyönyörű.Melsö fali úgy emlékszem.Mindenünk megvan, és teljesen rendbe vagyunk kétszer is rákérdeztem.Mindent elmondott a doki nem is nagyon kellett kérdeznem.

Nagyon boldog vagyok.

2010. ápr. 23. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!