Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. trimeszteres kismamák,...

3. trimeszteres kismamák, nektek még jólesik a szex?

Figyelt kérdés

Nekem már egyáltalán nem. Az egy dolog, hogy nem kívánom, de persze ha nekiállnánk végül jól sülhetne el. Viszont egyik pozíció sem kényelmes, már most. Eleve úgy érzem, hogy nagyon lent van ez a baba, az első terhességemnél végig feljebb helyezkedett el a babám. Ott nem is volt ilyen gond, tulajdonképpen szinte végig éltünk szexuális életet. Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?

27. hétben vagyok amúgy.


2015. márc. 30. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 hetes vagyok, és sajnos az eleje óta nem kívánom a szexet. A méhszájam is nagyon alacsonyan van, és ilyekor fáj.

Párom nem erőlteti, próbálok neki máshogy örömet okozni, és meg is beszéltük, hogy ő is fél az előzményeink miatt.

2015. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

oldalt fekve - kiskanálnagykanál

kutyában

ágy végében


és nekem nem volt gondom

szülés előtti napon még szexeltem :-)

hiperaktív voltam egész terhesség alatt

szegény párom ki is készült :-)

2015. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezek a pózok sem esnek jól. Próbálkozunk, de pár perc után a párom is rá szokott jönni hogy ez így nem az igazi, így inkább hagyjuk az egészet.

Volt esetleg valaki úgy, hogy idővel jobb lett a helyzet, vagy ez már nem fog változni szülésig?

2015. márc. 30. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnél az elejétől a végéig csináltuk. Viszont most a másodikkal vagyok 28 hetes egyáltalán nem kívánom és nem is esik jól az elejétől kezdve. Még azt is rosszul esik ha csak oda akar nyúlni, nem tudom az egész gondolata is rosszul esik. Párom megérti, nem erőlteni, szokott néha próbálkozni hátha... de nincs elfogadja... számolja vissza a heteket.
2015. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem esik már jól, sehogy (35 hetes vagyok).

Első terhességemmel sem kívántam a szexet, de ott még valahogy elvoltam (evés közben megjött az étvágy). Most a második terhesség alatt viszont semmi sem jó. Mondjuk eleve több terhestünetem és panaszom van, így a hátam közepére kívánom a szexet... Páromnak mindig elmondom mit érzel, hogy nehogy azt higgye vele van baj. Egyszerűen csak nem megy, fáj, rosszul esik. De ő sem erőlteti, megérti. Csípőcsontom kb. a 28. hét óta úgy fáj, hogy sehogy sem jó feküdni, nem hogy valami szexpózban... Babám pedig nagyon lent van, ez sem jó igazán.

Na mindegy, lesz ez jobb is!

2015. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!