Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyentájt milyen zöldséget,...

Ilyentájt milyen zöldséget, gyümölcsöt esztek kismamák? Én 5 hetes vagyok, most fejlődnek ki a szervei és semmi idényjellegű nincs.

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedj terhesvitamint, gyümölcsből, zöldségből nem tudsz eleget bevinni.
2015. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:D Nem a zöldségtől nő feje nyugi :D
2015. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát nem feltétlenül idényjellegűeket fogyasztok, de az alma, banán, néha gránátalma, esetleg ananász (nem konzerv). Narancs meg mandarin már nem mennek
2015. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha addig normálisan táplálkoztál, akkor ha most kevesebb vitamint eszel, akkor sincs gond. A vitaminoknak is napok, de inkább hetek kellenek, mire beépülnek.
2015. ápr. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyél amit tudsz és ami jól esik. Én alma, banán, kivi narancs általában. De ha nem tudsz minden nap gyümölcsöt meg zöldséget enni nem fog összedőlni a világ. :) a baba fejlődése érdekében pedig a folsav a legfontosabb. Azt szedsz esetleg?
2015. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ezen agyalok nap mint nap a boltban..Hogy eddig soha nem tűnt fel hogy ilyenkor milyen kevés gyümölcsből lehet válogatni mert az eper az még szerintem többet árt mint használ a sok tuningtól amitől eljut idáig..Én almát reszelek le kis sárgarépával, és azt eszem majonézes öntettel..nagyon fincsi..Na meg a görög salátát sem tudom megunni..Főtt brokkolit is próbálok a vas miatt..Azért ilyenkor tényleg elkél az a magzatvédő vitamin..
2015. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én almát minden nap eszek! De a kivi, narancs mandarin , grapefruit is nagy vitaminbomba! Karalábét, káposztát karfiolt magában szoktam enni, nagyon finomak! De most olvastam valahol, hogy a krumpli is fontos, heti 2-3 alkalommal kéne enni! Nagyon jók ilyenkor a csírák, én lucernát és retket szoktam ilyenkor csíráztatni szendvicsbe vagy akár a főtt ételre szórva is nagyon finomak,egészségesek!
2015. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Gravidát azt szedek, ezen kívül kiwi, banán, alma és metélőhagyma. Zöldsaláta mixet szoktam pritaminpaprikával, és aszalt áfonyával.
2015. ápr. 2. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!