Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák van más is aki...

Kismamák van más is aki szinte csak zöldséget gyümölcsöt eszik?

Figyelt kérdés
Jó,pici tùlzàs,eszek mást is (sajtot, tejtermékeket, joghurtot, felvàgottat,tojàst) de keveset mindenből és szinte mindenhez zöldséget. Remélem megkap mindent a babàm. Igazabòl màs nem esik jól...23hkm
2014. márc. 31. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

én is csak ilyeneket ennék, semmire nincs étvágyam, de ezeket annyira kívánom, csak nincs rá keret, szóval marad a zsíroskenyér, meg a vitamintabletták :(


szóval igen, lenne


32 hetes

2014. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sógornőm él kb levegőn,terhesen is ugyan így tett....anyósom folyamatosan aggódott és már engem is az őrületbe kergetett.Nos ő semmi állati eredetűt nem eszik (pár éve már halat se) semmi só,cukor,fűszerek....gyárba előállított cuccot ő nem volt hajlandó beszedni (vitaminok,vas,magnézium stb)Amúgy teljesen normál súllyal stb született a baba. Mondjuk én ezt már durvának találom,meg sajnos náluk a 1,5 éves gyereknek fogalma sincs mi az a hús meg egyéb állati eredetű cuccok.
2014. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En ejjel nappal gyumolcsot ennek, es eszek is. Ennek en hust is, de rosszul vagyok tole :)


33 hkm

2014. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig fontos lenne a feherje es a teljes kiorlesu gabona is!
2014. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2014. ápr. 1. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!