Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart ez az elviselhetet...

Meddig tart ez az elviselhetetlen derékfájdalom minden felkelésnél? Szülésnél nem fog problémát okozni? 27 hetes kismama

Figyelt kérdés
2. babámat várom, az elsővel semmilyen hasonló gondom nem volt, most viszont a terhesség kezdete óta iszonyatos derékfájásom van ha lefekszem. Minden fordulás az ágyban, de főképp a felkelés iszonyatosan fáj, mintha jobb oldalon teljesen szét akarna csúszni a derekam. Gondolom közrejátszik az is, hogy régebben sokat feszítettem, ropogtattam, amit nem kellett volna. Most viszont ha fel akarok kelni fel kell ülnöm, majd onnan felállni, de az első 10 lépésig iszonyatos módon szúr, nyilall a derekam. Azon gondolkodtam, a szülési pozícióban nem fog ez gondot okozni? Lehet buta kérdés, de nem tapasztaltam még ilyen fájdalmat.
2014. ápr. 2. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sokáig fájt, de kb másfél hónapja enyhült. Tudatosan sokat sétáltam, ringattam a csípőm, akkor is, ha fájt. Aztán szép lassan elmúlt. Próbáld ki te is, hátha segít. Jobbulást! Ja! Illetve nekem a doki Calcium Sandozt javasolt!

most 31 hetes vagyok

2014. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem szulessel sem mult el..viszont ott nem jelentett problémát, kitartás.
2014. ápr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!