Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteri puffadás: ti...

Első trimeszteri puffadás: ti hogy álltatok vele? Én úgy nézek ki, mint aki min.5 hós terhes!

Figyelt kérdés
Annyira kellemetlen, mert feltűnik a környezetemnek, és amikor rákérdeznek a babára, akkor mit mondjak? Hazudjak? Eddig egy ember kérdezett rá, és neki elmondtam, hogy jön, de kicsi még, ez csak levegő, blablabla... Ti is jártatok így? Második baba, és tudják, hogy már terveztük, ezért is kínos ez most.
2015. ápr. 2. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is puffadok,de alapbol is szoktam,olyan a hasam mint egy 16 hetesnek....
2015. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Téged nem zavar? Főleg kora délutántól, elképesztő! Szorított a nadrág, ezért előkerestem a régi terhes nadrágom, de hát még csak 8 hetes vagyok, ez nevetséges :( Elszomorít, hogy már most ez van. Főleg, hogy még nem mondhatom senkinek, mert nagyon korai lenne szétkürtölni, és mégis már tök egyértelmű. Aki meg nem nagyon ért a terhességi tünetekhez nem is érti, hogyhogy ekkora a hasam. :( Most magyarázkodjak, hogy ez nem a gyerek csak puffadás?
2015. ápr. 2. 16:32
 3/13 anonim ***** válasza:
tudnál esetleg képet mellékelni?:) lehet csak te érzed vészesnek!!
2015. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Táplálkozásod, székleted rendben van? Lehet érdemes lenne a puffasztobb ételeket átmenetileg kiiktatni.
2015. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

11 hetesen anyósom megsimogatta a hasam köldök körül(!!) mert azt gondolta a baba miatt akkora. Igaz én elmondtam hogy az csak puffadás még.. de hát na. Ez van. Tudja a babát de elvileg azt is hogy még nem kellene látszania.

Igaz a férjem unokatesója hasáról már 10 hetesen megállapította hogy kisfiú lesz. Mondjuk ő nem mondogatta, hogy csak puffadás, nem reagált rá semmit.

2015. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
sajna a kép telefonos,ott nem tudtam elforgatni.szoval 6 hetesen igy nézek ki...
2015. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

kedves képet mellékelő!! előtte teljesen lapos hasad volt ?? vagy volt pici előtte is ? első baba ?


bocsi csak kíváncsiságból kérdezem :)

2015. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én irtam h nekem mindog is volt pocim,meg mindig puffadtam is,nemterhesen is megkérdezték h babát várok-e?

amugy második baba lesz:)

2015. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló helyzetben voltam, vagyok! Nálam is második terhesség, így előbb is látszódik, viszont ez nálam is puffadás volt a 7. héttől! Nem is értettem az elején, hogy mi ez, mert nem volt hasonló sem az első babámnál! Aztán kiderült, hogy a gyógyszer amit szedek, egyik mellékhatása ez a durva puffadás :( Most voltam uh-on, 12 hetes jól fejlődő baba, és már nem a puffadástól ekkora a hasam, hanem alapból. Előző terhességemnél ilyenkor még semmi nem látszódott, most meg már sokszor rosszul is voltam a szorító nadrágoktól, pedig már kigombolom őket!

Kérdésedre válaszolva: én már többektől megkaptam a kérdést, hogy csak nem baba a pocakban (nálunk is tudják, hogy szeretnénk már egy ideje)!? Én erre mindig azt válaszoltam, hogy "nem nyilatkozom" fázisban vagyunk még, türelmet kérek a válaszadással. Főnökömmel már 8 hetesen beszéltem a dologról, nehogy a látványból kelljen neki is következtetnie. :)

2015. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!