Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart még vajon az...

Meddig tart még vajon az állandó puffadás?

Figyelt kérdés

13 hetes kismama vagyok. Már a terhesség legelejétől puffadok. Igaz volt, hogy kimaradt egy-két hét. De esténként, és van amikor egész nap szörnyű. Még levegőt is alig kapok. Próbálom kerülni a puffasztó ételeket, de sajnos akkor is előjön. Mellette még sokszor van hányingerem is.

Azt vártam, hogy már ilyenkor enyhülni fog. Van olyan, akinek ilyenkor volt hasonló panasza? Mit tehetnék ellene?



2015. márc. 25. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 16-18 hetig tartott kb. De utana jott a kinzo gyomoreges, ejjel-nappal :-( nemnagyon csinaltam semmit, sztem nem lehet majd elmulik :-)
2015. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén 13 hetes vagyok. Puffadás nekem enyhült valamennyire de visszatért a hányinger. Nekem mindegy, kb 10 napja fáj a fejem, attól már kivagyok..
2015. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 15. hét végén, mikor elkezdett a hasam is láthatóan nőni, egyik napról a másikra elmúlt. Előtte nagyon durván jelentkezett, estére olyan volt a hasam, mint egy lufi...
2015. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 16 hetes vagyok,még nem enyhült nekem se. Reggel kicsi poci,este lufi :-). Várom én is hogy elmúljon.
2015. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 16 hétig tartott. Utána jött a gyomoreges. :(
2015. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!