Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórosan elhízott 7 hetes...

Kórosan elhízott 7 hetes kismama vagyok 35 éves két gyerekem már van . Milyen veszélyek fenyegetnek a terhesség során?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Mit jelent Neked a kórosan? Milyen magas vagy és hány kg?
2010. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

[link]

ennyire azért nem hiszem, h el vagy hízva és nézd meg, egészséges a gyerek..

2010. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

Talan a legnagyobb veszely, hogy elhagy a parod.

Aztan cukorbetegseg, es depresszio, boldogtalansag a sok sulyfelesleg miatt. Sok-sok betegseg okozoja a sulyfelesleg.

Soha nem erzed magadat boldognak, nem tudsz megmozdulni, nem kapsz ruhat magadra a sulyod miatt...stb. rengeteg dolog, amivel en ugy gondolom, hogy te mar most is tisztaban vagy. Hiszen erzed a negativ oldalat es az orvosod vedonod is mindent elmondott mar eddig is.

Eloszor fogynod kellett volna mielott bevallalod a 3. babat, es most meg valoszinu, hogy tovabb is fogsz hizni.

Most is fogyozhatsz, es mozogjal, egyel sokkal kevesebbet!

2010. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Neharagudj utolsó,de eszednél vagy e?


Honnan tudod,hogy nem boldog és kiegyensúlyozott így? Honnan tudod,hogy a férje nem kívánja? Szerinted,hogy fogant meg a harmadik gyerek? Meglátogatta a szentlélek?


Ne prédikálj és mondj imát felette,lehet milliószor boldogabb mint te...hogy képzeled,hogy azt mondod,elhagyja a férje?Normális vagy?Nemhiszem:/



A kérdésre válaszolva: cukorbetegség lehet,magas vérnyomás...kapásból ezt a kettőt tudom mondani.DE nem kell aggódni a babának baja nem lesz,ilyenkor a dokik méginkább figyelnek :)



^^

2010. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Pontozz le de így van:/
2010. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem lett volna ésszerűbb leadni egy pár kilót mielőtt újra teherbe esel.Még erre a nagy súlyfeleslegedre rápakolsz egy jó húsz kilót mi lesz veled?Leszel egy nagyon kövér szét csúszott lestrapál csúnya nő akit még egy jobb étvágyú kutya se nyalna meg,kell ez neked?Le lehet pontozni nem érdekel de akkor is ez az igazság.Én nem tudok finomkodni bocs de ez a véleményem,sosem értettem az ilyen nőket hogy miért tolnak így ki a testükkel.
2010. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
nekem csecsemőnővér ismerősőm, aki maga is nagyon kövér volt amikor a babát várta ő a vakságot és látássérülést említette többek között (erre emlékszem). De végül az ő fiának sem lett semmi baja, most már nagy és mégcsak nem is szemüveges.
2010. febr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát én is extra kövér vagyok és a 29. héten járok. A dokim azt mondta, hogy mivel mindig kövér voltam, ezért nincs semmi gond. Baj akkor lenne, ha kb fél-egy év alatt híztam volna mondjuk 15 kilót, mert akkor a szervezetemre túl sok plusz teher hárul, mivel még az eddigi súlygyarapodáshoz, sem tudott volna felzárkózni. De mivel azt a többletet már viselem egy ideje, így a szervezetem teljesen jól kezeli ezt a helyzetet.
2010. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Boldog házaságba élek 175cm vagyok és 125kg soha nem voltam sovány de ilyen kövér sem 6 honapja szedem már az elevitet és azota jötek rám a kilok és ha hiszed ha nem nagyon keveset eszem és a véreredményem tökéletes csak az ekg mutatta ki a koros elhízást
2010. febr. 18. 17:43
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Szia,

Jujj sajnálom, hogy itt ilyen sok rosszindulatú ember van...

persze a túlsúly nem a legjobb, de semmiképpen sem kell így válaszolni.

Ne törődj velük.


Én azt javaslom, hogy a terhesség alatt végig kerüld a hízlaló ételeket (finomlisztes cukros kajákat) és próbálj meg sok husit, zöldséget, gyümölcsöt és tejterméket enni. Ezekre mind szüksége lesz a babának. Ne koplalj, de ne is edd túl magad. Szülés után pedig ráérsz lefogyni.

Addig is boldog babavárást! 25 hetes kismama

2010. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!