Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol csinálják Budapesten a...

Hol csinálják Budapesten a legszebb 4d-s képeket? Csináltatott már valaki 5d-t? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 17:56
 1/6 sandrachnologic ***** válasza:
Mi a Kleopátra házban voltunk 18 hetes genetikai 5D-n. Kb 40 percet voltunk bent, 20 percig vizsgaltak, az utolso ujjperce is meglett szamolva 😊 nagyon kedvesek voltak. 16000 ft volt, dvd+zenével, lelet, két nyomtatott kep es egy cd nyomtatható képekkel. Nagy élmény volt, rendesen 3d szemüvegben neztuk. 😊 én ezzel leptem meg magunkat karácsonyra, meg a pocakban van a babo, 36 hetes vagyok, de azota is mar megneztuk tobbszor az ott készült felvetelr. 😊
2015. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

G1-et tudom ajánlani.

Netre raknak fel sok-sok képet, le tudod őket tölteni, de nyomtatnak is. Illetve adnak DVD-t.

Én 4D-n voltam. Szuper volt. :)

2015. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudnám leírni amit az első válaszoló! :)
2015. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szintén G1-ben voltunk, csináltattunk a szuperrealisztikus eljárással is fotót, nem tudom, hogy az azonos-e az 5D-vel. Mindenesetre gyönyörű. Kedvesek voltak, alaposan megvizsgálták a babót, drága sem volt, csak ajánlani tudom.
2015. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szintén 4-es. A G1-ben a 30. héten voltunk.


A 19. heti UH-n is 4D-t csináltattunk, azt a Péterfyben, szintén csak ajánlani tudom. A doktornő hihetetlenül kedves és alapos, bár ott valamivel drágább.

2015. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mégegy szavazat a G1re! :)
2015. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!