Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki, aki nem csináltato...

Van valaki, aki nem csináltatott se kombinált, se integrált, se quartett-tesztet?

Figyelt kérdés

Nem lett gond végül a babátokkal?

A kombinált meg az integrált tesztről már lecsúsztam, de eddig minden értékem és eredményem tökéletes, így én szívem szerint kihagynám a quartett-tesztet is. Az orvosom nagyon rá akar beszélni, de én akkor is feleslegesnek tartom, elméletileg minden nagyobb gond úgyis kiderül a 18. heti UH-n.

Ti mit gondoltok, van értelme megcsináltatni?



2014. okt. 28. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van bár biztos millió gyerek születik nélküle is.

Inkább ezeket az ember saját megnyugtatása végett csinálja.

2014. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem csináltattam meg. Teljesen egészséges a kislányom.
2014. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Én sem csináltattam. Úgy voltam vele, hogy egyrészt UH-n minden okénak tűnt, másrészt ha beteg lett volna is megtartottuk volna.
2014. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyik gyerekemnel sem csinaltattam,fiatal vagyok, tehát nem kockazati csoport,emellett pedig nagyon jo dokim volt aki azt mondta, h uhval kb ugyanazzal a pontossaggal mond eredményt,mint a tesztek
2014. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Én sem csináltattam semmit, fiam egészséges, remélem, a második is az lesz. De mi is megtartanánk betegen is.
2014. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem csináltattam, egészségesek a gyerekeim.

+ genetikára kellett mennem, édesapám mozgásszervi fejlődési rendellenességgel született, elméletileg nem öröklődő. Ott a doki elkezdte ecsetelgetni, hogy így-meg úgy meg kellene csináltatnom és ennyibe meg annyiba kerül, visszakérdeztem, hogy ez kapcsolódik ahhoz a betegséghez, ami miatt ott vagyok? Mondta, hogy nem, és majdnem hozzám vágta a kiskönyvet. Látszott, hogy a pénzre mennek rá, nem igazán az eredmény a lényeges. Mivel többször, és alaposabban vizsgáltak UH-n, én nem izgultam miatta, hogy nem csináltattam meg.

2014. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én terveztem, de végül lemaradtam róla, aztan mar úgy voltam vele, hogy 4D UH-n úgyis latnak mindent róla, és mivel ez jó felbontasú mar, kikérdeztem az orvost, és nem latott semmi rendelleneset rajta, így megnyugodtam.
2014. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem csináltattam egyiket se egyik gyerekemnél se. Miért akar az orvos rábeszélni?
2014. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem (fogom).

14 hetes km

2014. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!