Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen 87 cm-es haskörfoga...

16 hetesen 87 cm-es haskörfogat a köldöknél normális méret?

Figyelt kérdés
Nem terhesen kb. 70 cm-es volt a haskörfogatom. Első gyermek. Utoljára 12 héten voltam UH-n, akkor is, és előtte is mondták, hogy szépen fejlett, jó méretekkel rendelkező magzat. Legközelebb 19-20 héten mennék uh-ra.

2015. ápr. 3. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Majdnem teljesen mindegy, a baba mérete a lényeg. Nekem pl az egész terhesség alatt egyáltalán nem mértek haskörfogatot.
2015. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én 18hetes vagyok és először a védőnő mérte 8hetesen,akkor kezdtük 90cmrel, most egy hete 97centit mért. Azt mondta most kezd még csak nőni, de szerintem is mindenkinél más.Boldog bababavárást!
2015. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk sem mérik, mivel nem mérvadó
2015. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. 70 centi volt nem terhesen, és emlékeim szerint nekem 18 hetesen volt 87,5, ez alapján én azt mondanám, hogy jó. Nem született még megy ugyan a babám, de 20 hetes UH-n már voltam, minden rendben volt, úgyhogy biztosan oké ez a méret :)

De egyébként alkatfüggő, van, akinek hatalmas a hasa, és van, akinek pici, mégis egészséges, normál méretű babát szülnek. Én se értem, minek méregetik, annyira nem lehet ezt összehasonlítani, eleve függ attól, hogy te magad mennyire vagy vékony/husi, mennyire erős a hasizmod stb.

2015. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem mérvadó, mert genetika, hogy kinek mekkora hasa lesz. Én is kb. 70 cm-ről indult, de 29 hetesen is csak 86 cm :-) Mindenki szörnyülködik, mennyire kcsi, de én nem aggódok, mert az első terhességenél is pont így nem nőtt, a végén viszont 3 kiló feletti lányom született :-D
2015. szept. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!