Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet attól még baj, hogy nem...

Lehet attól még baj, hogy nem fáj? Megrepedhetett a burok?

Figyelt kérdés
Az előbb vettem ki a tányért a konyhaszekrényből,és az alsó, lenyitható része lenyitódott,és pont a pocakom felső részén landolt. Nem fáj szerencsére, de nagyon megijedtem. Szerintetek ettől megrepedhetett a burok? Még csak 24 hetes vagyok.
2015. ápr. 4. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ha görcsölsz,vérzel azonnal menj az orvoshoz. egyébként ne aggódj,a magzatburok pont azért van,hogy pl. védje a babát az ütödésektől. nekem a kutya ugrott rá anno a két ellső lábával a hasamra. meg el is csúsztam egyszer. de szerencsére semmi baja nem lett.
2015. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta,ha ilyet tapasztalsz azonnal orvos, vagy ha esetleg szivárogna a magzatvíz,bár azt gyakran össze lehet keverni a hígabb folyással vagy a vizelettel. Én is ütöttem már be párszor,jól meg is ijedtem,de semmi bajunk nincsen szerencsére. Az öcsém,kis 7 éves,havonta 2-3-szor lát és annyira hiányzom neki,hogy szegény mindig rám ugrik ha meglát és volt,hogy megnyomta/megütötte a hasamat. A burok nagyon erős "anyagból" van,nehéz megrepeszteni a dokinak is ha nem folyt el a magzatvíz de a szülés beindult,szóval nem hiszem,hogy gond lenne belőle.
2015. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Multkor megirtam, es lepontoztak, sot, egy privit is kaptam, hogy minek riogatok, mikor elmondtam a sajat tortenetemer:

en is a hasam felso reszet utottem be. Hajszalrepedes keletkezett a burkon, de mivel felul volt, igy csak nagyon minimalisan szivaroghatott a viz, mert napokig semmit nem vettem eszre.

Aztan egyszercsak nem birta tovabb a nyomsat a repedes, es elfolyt a magzatviz.


Nyilvan, ha 32 hetes vagy annal tobb vagy, akkor nincs akkora vesz, de nalam 24 hetesen tortent.

2015. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, es nem volt semmi gorcs meg verzes.

Rengeteg nonek indul meg a szules spontan burokrepedessel, es ok sem vereznek meg gorcsolnek.

2015. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! És neked mekkora ütés volt? Fájt utána mikor beütötted a helye? Illetve hegyes,vagy tompa tárggyal történt?
2015. ápr. 5. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!