Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez? Nyugtassatok meg!

Normális ez? Nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok. Amióta kiderült a várandósság ténye, minden reggel émelyegtem és majdnem minden nap hánytam is. Napok óta közvetlen ébredés után hánytam. Ma pedig nem csak egy kis émelygés volt, de amikor reggeliztem szinte el is múlt. Nyugtassatok meg, hogy minden rendben van a babámmal. Teljesen rá vagyok stresszelve mindenre. Tudom, hogy nem jó, nem szabad, de nagyon félek és nagyon izgulok miatta, hogy ne legyen semmi baj és egészséges babám szülessen. Olyan sok rosszat hallani/ olvasni és parázok szinte mindenen. Van valaki hasonló helyzetben? Hasonló érzelmekkel?
2015. ápr. 5. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne parázz, ez tök normális. Van aki az elején van rosszul, van aki a közepén, van aki a végén, van aki egyáltalán semmikor, van aki állandóan. Sőt, olyan is van, hogy változik: egyik héten rosszul vagy, másikon nem. Ezt nem lehet tudni.

Viszont tényleg ne parázz (tudom, mondani könnyű), mert az nem használ. :-)

2015. ápr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem használ, csak annyira nagyon szeretném ezt a babát, hogy már nem tudok mit kezdeni magammal :)
2015. ápr. 5. 07:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, de ne lepodj meg, ha visszajon a hanyinger, ingadoznak ezek a dolgok. Egyebkent az elso terhessegem alatt annyi tunetem volt, h nott a hasam es nem kivantam a hist, mintha terhes se lettem volna...
2015. ápr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A hasam nekem is nőtt már, bár nem a babától csak fel van puffadva állandóan. Ott tartok, hogy farmert vagy csini nadrágokat nem tudok hordani, csak melegítőt mert ha szorítja a hasam elkezd fájni úgy belűről. Kívánós nem vagyok, sőt igazából nem is kívánok semmit csak mindig éhes vagyok. Előtte nagyon csokis voltam. A nap bármely szakában képes voltam csokit enni vagy sütit most nem kell az sem.
2015. ápr. 5. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen egyik napról a másikra szinte minden tünetem elmúlt. És rendben volt minden 12 hetes uh-n. Inkább örülj neki, lehet holnap megint visszajön. Legalább ma nem kellett ezzel kezdened a napot. :P
2015. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!