Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kerlek nyugtassatok meg h...

Kerlek nyugtassatok meg h minden rendben van!?

Figyelt kérdés

Veszelyeztetett terhes vagyok mehnyak rovidules miatt es szigoruan fekudnom kell. Viszont ma annyira osszevesztunk a ferjemmel h kenytelen vtam tobbszor felkelni az agybol es megcsinalni dolgokat. Van mar egy 20 honapos gyermekunk es kiontotte az etolajat a parkettara. Elegge elszortan, mert konkretan razta az uveget... A ferjem feltorolte egyszer, de en felkaptam a vizet mert ha nem hagyja elerheto helyen, akkor a gyerek nem veszi le az asztalrol. Szo szot kovetett, nagyon felhuztam magam (talan a hormonok miatt is). Mondanom sem kell h maga az olajat nem egyszeru feltorolni. Kozben a ferjem a vita miatt elment itthonrol. Egyedul maradtam a gyerekkel es mellette 4-szer kellett feltorolnom az egesz etkezot ugy h kozben a gyereket huztam el a vizes/olajos parkettarol h legalabb ne maszkaljon rajta. Maga az idegeskedes, siras, kis hazimunka (feltorles) es mellette a hisztis gyerek arreb rakasa mennyire rontott a helyzetemen? Fenyegethet ezek miatt is a koraszules? Mert a mehnyak rovidules miatt sajnos alapban fenyeget... :(


Akik alapban veszelyeztetettek vtak ezen a teren, ilyen Veletek nem fordult elo? Vagy maga a hirtelen jott idegesseg, siras veszelyes a babara nezve?


Koszonom h elolvastatok!


2015. ápr. 4. 19:35
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
12%
Egy ilyen idegbeteg harpianak, mint te minek gyerek? Sajnalom a gyerekeidet.
2015. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Hany hetes vagy?
2015. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Nem vok idegbeteg, ne is haragudj! Eloszor fordult elo ez velem. Gondolom Te meg nem estel at ilyenen, biztos soha senki nem huzott fel. Irigyellek!


31 hetes vagyok.

2015. ápr. 4. 19:49
 4/48 anonim ***** válasza:
60%
Ha ilyen allapotban vagy akkor mi feszkes fenert nem sz@rod le az olajat, mintha ma lattal volna eloszor kisgyereket.
2015. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
33%
Nehezen hiszem, hogy eloszor fordult elo, ha a ferjed is inkabb lelepett csak ne halgassa a hisztidet.
2015. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
81%

Hú, de empatikusak vagytok emberek!

Gondoljatok már bele, milyen lelkiállapotban van az egy nő, ha kényszerből tehetetlenségre van ítélve, főleg ha a kicsi gyerekét sem láthatja el, és mindenben segítségre szorul. Oké, a cél magasztos, de a helyzet kikezdi az idegeket.

Apukának is nehéz az egész, sokkal több a feladata, és nyilván nem olyan rutinos, mint anyuka.

Ez az az időszak, amikor a túlélésre kell játszani, kibírni az idegek harcát.

Mindenki nézzen mélyen magába, és mondja azt, hogy soha nem kapta fel a vizet azon, ha a férj elöl hagyta a csavarhúzót, a gyerek meg megkaparintotta. Ha a férj nem vette észre, hogy betojt a gyerek, és úgy tette le aludni. Ha a férj szeretetből becsokiztatta a kicsit vacsi előtt. Ha a férj nem ellenőrizte a víz hőfokát fürdetés előtt.

No, ezt az érzést kell megszorozni azzal, hogy feküdni kell, ki kell engedned a kezedből az irányítást, és töményen aggódsz a hasadban levő baba miatt.


Kérdező, sajnos off voltam, mert nem tudom a választ a kérdésedre, de remélem nem lesz semmi baj.

2015. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
11%

6-os

Amit itt felsoroltal az mind sz@rsag kategoria, pont ilyen helyzetben nem kell ilyen piti dplgokkal foglalkoznia az anyanak.

2015. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
90%
Csak az a gond, hogy kiszolgáltatott, tehetetlen helyzetben az ember már piti dolgokon is kibukik. Tapasztalat, ki lehet próbálni.
2015. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
58%

Mivel pihenned kell,nem igen tett jót,de nem hiszem,hogy nagy gond lenne belőle. A kötekedőknek meg csak annyit,hogy kapj*k be... nem idegbeteg meg hisztis attól még,hogy felkapta a vizet. Velem is előfordult a tesóimmal,most várom a babámat elő fog fordulni vele is ha nagyobb lesz,hogy ki fogok akadni,mert nem fogad szót vagy éppen nincs jó napja és hisztizik...nem szuper anyu senki sem,hogy egyszer se forduljon elő,hogy kiborul. Sokszor van,hogy csak gyűlnek a dolgok sokáig és nyeljük és nyeljük aztán már attól is robbanunk,hogy mondjuk kiborult egy korty víz. Hiába írjátok azt,hogy ilyen helyzetben ezeket le kell tojni az anyukának és pihennie kell,de ez nem egyszerű,mivel pont az a helyzet amit azt hiszem a 6-os is leírt,hogy kiszolgáltatott helyzetben van,ráadásul gondolom a férje dolgozik,így sokszor egyedül van a kicsivel akire vigyázni kell,mivel esik-kel a koránál fogva. Gondolom ezért sem hagyta az olajat a földön,ha már ebbe is belekötöttetek. Mert hát tényleg ha ott hagyja és a gyerek kitöri a lábát azért is aggódhat,az jobb megoldás mintha feltörli...valóban megnyugtató gondolat,hogy hmmm de jó feküdni,ó a gyerek épp az olajos folt felé szalad,haha hogy elesett.... na de miért sír vajon?

Kapjatok már észbe,mielőtt leszóltok egy anyukát aki teljesen tehetetlen néhány helyzetben. Én is napokig sírtam amikor feküdnöm kellett,pedig nekem csak egy hónapig kellett egész nap feküdnöm és nem bírtam. Jó persze biztos én is hisztis ku**a vagyok,meg labilis elméjű,hogy nem bírtam az állandó fekvést meg azt hogy sokat dolgozik a párom és egyedül voltam egész nap,pedig lett volna mit csinálnom és persze,hogy kiborultam.

2015. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
mennyi itt a bunko!!!! ne is foglalkozz senkivel! remelem nem lesz bajod/bajotok! ha gorcsolsz vagy ilyesmi irany az ugyelet, de nem hiszem, hogy ettol bajod lenne! bekuljetek ki es pihenj!
2015. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!