Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furcsa dolog a köldökömnél?...

Furcsa dolog a köldökömnél? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A 16. hétben vagyok. A multkor nagyon furcsa dolgot fedeztem fel a köldökömnél. Ott belül éreztem a kezemmel a multkor h mintha lenne ott valami, azt hittem piszok szerüség, mivel belül van, talán összegyült ott. Aztán megnéztem tüzetesebben, olyan mintha 3 szőrszál nőlne a közepéből, ami kemény, drótszerű. Ill ugy néz ki ott mint a babák köldökcsonkja, olyan barna. Ez mindenkinek ilyen? Vagy lehet a terhessegtöl? Vagy bajt jelent? A neten semmit nem találtam rola.
2015. ápr. 5. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Csak szőrhagyma lesz.
2015. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tisztalkodashianya okoz ilyeneket.
2015. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tisztálkodás hiánya nem lehet, mivel minden nap zuhanyzom.
2015. ápr. 5. 17:22
 4/4 A kérdező kommentje:
De lehet h ilyen szőrhagyma, olyat még nem láttam. Legközelebb ha a dokimhoz megyek emlitem neki
2015. ápr. 5. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!