Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhesen normális a...

9 hetes terhesen normális a menzi szerű görcs és a derékfájás?

Figyelt kérdés
Szinte egésznap érzem pár napja.Nő a méhem?Ugye nem fogok elvetélni?Már komolyan azon gondolkoztam hogy valami nincs rendben,de nyugtassatok meg hogy ezek normális dolgok.
2015. ápr. 6. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Amíg nincs kifejezetten erős görcsöd, vérzésed, rosszulléted, addig mindne rendben van. Így normális.
2015. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb 20-25 hétig szünetelt ez, különben végig volt mindkét gyerkőcnél. Állítólag alkati kérdés, van, aki semmit se érez a méhszalagok nyúlásából, meg abból, hogy a nagyobb méh mindenfélét nyom, mások végig hasfájásozzák. Ha gáz van, az inkább olyan erős, nagyon kifejezett görcs, és abszolút nem egész nap tart, meg vérzéssel is jár. Szerintem a vacak frontok miatt is erősebben érzed most. Első babánál én is paráztam, másodiknál már tudtam, hogy természetes, a legutóbbi terhességnél pedig pont onnan éreztem, hogy nincs rendben, hogy nem fájt a hasam.
2015. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normalis. Szedsz magneziumot?
2015. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi csajok megnyugodtam.Am nem szedek külön magnéziumot csak annyit amennyi az elevitben van.Vagy ilyenkor már azt is szedni kell,csak mert eddig nem mondták.
2015. ápr. 6. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Görcsöket enyhíti, furcsa hogy a dokid nem mondta. Szokták ajánlani.
2015. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az Elevit egy vicc.

100 mg Mg van benne, ami meg egy nem terhes no szuksegletet sem fedezi.

Napi minimum 400 mg kell.

2015. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is vannak gorcseim, neha durvak, de az en orvosom is csak Elevitet irt
2015. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
450 mg a napi adag terhességben
2015. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!