Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek a 33-35 hétben...

Van akinek a 33-35 hétben fordult be a babája? Érezte? Mióta volt faros, tipikus faros lábtartásban volt?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok van e még esély :-(

2015. ápr. 7. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem keresztben feküdt végig. Már meg is volt beszélve a császár menete, mert így esélytelen lett volna a természetes szülés.

Aztán a 33. héten egyik este rettenetesen elkezdett rugdosódni, forgolódni, már megijedtem hogy most mi van. Kb egy órán át tartott, aztán elcsendesedett.

Másnap elmentem dokihoz, és be volt szépen fordulva, és problémamentes természetes szüléssel jött a világra a 39.héten.

Szóval még van remény :)

2015. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 35 héten fordult be a fiam, bár a harmadik terhességem volt. Különösebben nem éreztem. Végig faros volt, aztán gondolt egyet..:)
2015. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm programozott császárra készült pont emiatt, aztán a 38. héten megfordult a pici, így természetesen szült! :)
2015. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokáig harántfekvéses volt, aztán faros és a 37. héten fordult fejvégűbe.
2015. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lányom a 35. héten fordult be. Ő végig faros volt, majd harántba fordult egy nap (ez nagyon fájt, mert szétfeszítette a hasam), majd rá másnapra fejvégű fekvésbe fordult.
2015. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor várok turelemmel, hátha.....
2015. ápr. 7. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem gyönyörűen befordult, aztán a 30. héten gondolt egyet és visszafordult, nem akart annyit várni fejjel lefelé:). a 36. héten már megint "jól" állt.. a visszafordulást éreztem, a befordulást nem.
2015. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 29. hétben már berögzült a koponyája, mondta is a doki, hogy készen akar állni a megszületésre. Barátnőmnek viszont egészen a 36-37. hétig haránt volt a pici, aztán egyszer csak befordult, és természetes úton jött világra a pici. Szóval még van esélyed :D
2015. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hatha valaki olvassa, megírom h az enyém nem fordult be, faros maradt.
2015. máj. 20. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!