Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hetet betöltöttem. Még...

32. hetet betöltöttem. Még mindig faros a babám. Van esély még, hogy befordul?

Figyelt kérdés
Igazából mindenki azzal ijesztget, hogy már valószínű nem fog. :((( Szerintetek? Az átlag babák mikor fordulnak? Első baba egyébként és egy héttel nagyobbak a méretei.

2015. ápr. 2. 18:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Esély az van rá...

De lehet így marad...

Ezt nem lehet így tudni. :( De minél nagyobb a baba, annál nehezebben fordul meg.

(Nekem 2 barátnőm szült faros babát (császárral), egyiknek sem fordult be. )

2015. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
😞😞
2015. ápr. 2. 18:33
 3/25 anonim ***** válasza:
Még simán befordulhat.
2015. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Simán. A fiam 35 hetesen fordult be :)
2015. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek 2 nappal a kiírt dátum előtt fordult, csak helyhiány miatt harántfekvés lett belőle. Veszélyeztetettként minden nap vizsgálták, és így derült ki a dolog, sajnos sürgősségi császár lett belőle, de nagy baba volt, és pici anya.
2015. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok most. Nagyon nem szeretnék császárt...nekem az uh-on azt mondták,hogy nem sok esélyt látnak rá,de bármi megtörténhet. Én a 35. héten fordultam meg, a húgom 36. héten keresztbe volt,az öcsém a 32. héten szintén keresztbe és utána meg is született,szóval nem tudjuk megfordult-e volna. Ismerősöm mondta,hogy neki a 38. héten fordult meg. Szóval szinte a szülésig van rá esély.
2015. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

En is próbálok pozitiv maradni, de nagyon izgulok. Férjem az utolso pillanatban fordult be, tesom is nagyon későn, en meg egyáltalán nem. Szóval ugy latszik családi vonás. Az a baj hogy a babám is kis lusti a kezdetek óta, majd meglátjuk.


Kedves utolso, mikorra vagy kiírva?

2015. ápr. 2. 18:58
 8/25 anonim ***** válasza:
Nekem nem fordult be a lányom. Császáros lett.
2015. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hát igen,sose lehet tudni. Na ez egy jó kérdés. 05.24,15,27. :D Így variálták össze-vissza. A 05.15-ös dátum a 30 hetes 4D-s uh, az utolsó meg a 32 hetes. De szerintünk legkésőbb 05.10-ig meg lesz amúgy. Te mikorra vagy kiírva?
2015. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A lányom a 37. héten fordult be. Én már izgultam nagyon, az orvosom nyugatott állandóan, h még van időnk. Igaza lett.
2015. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!