Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatti orgazmus...

A terhesség alatti orgazmus valóban okozhat vetélést?

Figyelt kérdés
Főleg az elején? A szex simán tudom hogy nem árt neki, de ha orgazmus is van attól lehet baja?
2015. ápr. 7. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bizonyos esetekben a szex és az orgazmus is tilos. Egyebkent mehosszehuzodast okoz.

Ha az orvos nem tiltja akkor persze szabad. Verezgetes eseten van tilalom. Normalis esetben nincs.

2015. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 24.hetben az orgazmus utan jottek a fájások egybol ugy h igen.
2015. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2-es! Gondolom ott valami más gond is volt, egészséges terhességnél nem indul be a szülés orgazmustól. Mi lett a vége? Remélem bent tudták tartani amég kellett.
2015. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
CSAK akkor, ha a terhességgel eleve nincs rendben minden. Normál, egészséges terhesség esetén nem árt.
2015. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem erről az orvost, azt mondta, hogy még jól is esik neki.
2015. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég sokszor volt orgazmusom terhesség alatt.

Olyan is ami ellen nem is tudtam volna tenni:) " álmomban arra keltem fel:)"

Semmi gond nem volt belőle. Én azt olvastam valahol,hogy a magzatnak Direkt jó hisz endorfint termel ilyenkor a szervezet:) Tehát mamának is és babának is egyaránt "hasznos"

Az előttem írók jól mondják.

Egy egészséges terhességnél se az elején sem pedig a végén Gondot nem okozhat.

2015. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a terhességgel minden rendben akkor nem árt, ha gond van pl vérezgetés (nekem is volt) tilos a házasélet.
2015. ápr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt gond szerencsére. Eleinte kellett sokat pihennem, mert a méhlepény közel volt a méhszájamhoz, de a doki akkor sem mondta hogy nem szexelhetünk, de azért akkor kicsit lenyugodtunk, amíg jobban el nem távolodott. Mi majdnem a végéig éltünk szexuális életet, sőt néha még magamnak is szereztem örömet :), és 40+4-en született a kisfiam.
2015. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki a 24.hetben szült. A terhességemmel semmi probléma nem volt. Minden Vizsgálatok a legjobb volt és még is. Nem tudom sajna mitől.:(
2015. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ilyet kérdezek de mi lett a babával? 24 hetesen még nagyon pici, ugye? :(
2015. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!