Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen normális ha mensi...

35 hetesen normális ha mensi szerű görcsök vannak bekeménykedik a pocak ha zuhanyzok jobb szokott lenni de kezdődik mindig előről?

Figyelt kérdés
ha most megszületne akkor már semmi gond nem lenne ugye? álandóan ficánkol már lassan azt figyelem hogy mikor pukkan ki a magzatvíz :D
2015. ápr. 8. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a szeméremcsontom fáj nagyon. Ha megszületne már nem lenne baj. Izgulsz a szülés miatt? Szintèn 35 hetes
2015. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen egyre jobban bár nekem már van egy lassan négy éves kisfiam de jobban izgulok mint nála nem tudom mi vár rám hogy indul be és főleg hogy fog elkezdődni az egész,már néha azt hiszem nem sok van hátra, nem bánnám ha már kibújna. te hol fogsz szülni? mid lesz?
2015. ápr. 8. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam lesz első baba. Hiába vagyok májusra kiírva nagyon azt érzem meglesz ebbe a hónapba. Békéscsabán fogok szülni. Te?
2015. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Orosházán fogok :) èn is azt érzem hogy hamarabb meg lesz kb 2hetet adok magunknak.nem is bànnám.van fogadott dokid?hány éves vagy?mi május 20-ra vagyunk kiírva de màjus 13-rol kezdtük.mekkora a babád most?32 hetesen nekem 2300gramm volt
2015. ápr. 8. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!