Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hajat szivatni es utana...

Lehet hajat szivatni es utana szokere festeni? 33+3hkmm.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 8. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Megoszlanak a vélemények róla,én is megcsináltattam az eredeti színemre,kb. 2 hónapja. Napra pontosan egyidős terhesek vagyunk,se a babának, se nekem nem lett bajom. Annyi,hogy jól szellőző helyen kell csinálni. Ha fodrászatban csináltatod,az ajtó vagy ablak legyen nyitva,mert rosszul leszel az ammóniaszagtól meg a vegyszerektől.
2015. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sima hajfestést igen,ezt nem. én is kérdeztem a fodrászt,azt mondta ne haragudjak ő ezt nem vállalja,nem lehet,úgyhogy hagytam is. gondolom van aki a pénzért vállal mindent,szerencsére ő szólt,hogy nem kéne
2015. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,ingyen csinálták,nem azért vállalta,mert előnye származott belőle. Mesterfodrász mondta,hogy így ahogy leírtam lehet. Nem kente nekem sem a fejbőrömre,arra azért nagyon vigyázott,hogy ne érjen hozzá. Kb. fél centire kente tőle a szőkítőt. A festéket viszont rákente a fejbőrömre,mert ammóniamentes volt. Nyilván nem esztelenül és képzetlenül kell csinálni.
2015. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak azért mert kismamák vagyunk,nem kell leharcoltnak lennünk és "ápolatlannak" ilyen téren.

A géllakkról is olyan oktatott ki,hogy árt a kicsinek,aki 3-szor kapartatta el magát,azalatt a 12 hét terhesség alatt meg pián és nyugtatókon élt,meg füvezett. Erről is megkérdeztem egy profit és egyáltalán nem káros,hiszen alig szívódik fel a szervezetben.

[link]


[link]

2015. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem neked szólt,igazából nem is olvastam a kommented még akkor :-) úgy persze más,ha odafigyelnek.nekem rendes szőkítés lett volna,ahelyett inkább ammóniamentessel festettem az eredeti feketét

2es

2015. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt,hogy csináltad,hogy megfogta? :D Fodrásznak tanultam én is egy ideig de rájöttem,hogy nem igazán lehet belőle megélni,mert ez is tömegszakma lett. Magamnak csináltam mindig,de most inkább rábíztam magam másra. :D Nekem sose fogta be a feketét semmi csak ha szívattam.
2015. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem nem félreértetted .-) eredetileg feketére volt festve a hajam. szőkét akartam,de ugye az nem lett ezért maradt az eredeti fekete hajfestés,ammónia mentessel (hát lenöveszteni nem akartam,az elég gáz)
2015. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem igazán van egyetértés ebben a kérdésben és fodrásza is válogatja. A várandósságom előtt egészen világos hamvasszőke árnyalatú volt a hajam, kb. 7-8 árnyalattal világosabb, mint az eredeti hajszínem. Mikor a babát terveztük, rákérdeztem a fodrászomnál, hogy abban az esetben is lehet-e ennyire világos árnyalatot festeni, ha majd babát várok. Ő nem vállalta, jóval gyengébb, ammóniamentes anyagokat használ, mióta babát várok. Ennek ellenére nem kellett a szőke tincsektől megválnom, csak sötétebb árnyalatot válaszottunk. Szóval, én amellett foglalok állást, hogy bizonyos mértékig lehet világosítani.
2015. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja,jóóó,így már értem! :D Csak hirtelen olvastam és így jött le. :D Nem vagyok mostanában képben a világgal már. :D
2015. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!