Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Az anyám pszihológushoz akar...

Az anyám pszihológushoz akar vitetni, mert nagyon kicsi betűkkel írok. Meg akarom szivatni a pszihológust! Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Na, szóval, nagyon kicsi betűkkel írok, és ezért azt mondja, hogy elvisz. De én megmondtam neki, hogy nem akarok. Ő meg erőltet. Úgy döntöttem, hogy megszivatom a psztihológust. De mivel? Mert bármit simán megcsinálok. 12/L
2012. szept. 28. 15:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%
Ugye tudod, hogy a pszichológus nem foglalkozik azzal, hogy te mekkora betűkkel írsz?
2012. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Ez a szívatás elég hülye ötlet. Ha nem akarsz menni, akkor ne menj. Ha pedig muszáj elmenned, akkor add önmagad, ez a legcélravezetőbb.
2012. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
66%
A ,,psztihológust" azzal fogod a legjobban megszívatni, ha így hívod pszichológus helyett. Vagy már azzal, hogy elmész hozzá...
2012. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
39%
Anyádat kellene a bolondokházába vinni inkább! Ez legyen a legnagyobb baja, hogy kicsi betűkkel ír a gyereke!
2012. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként elég szemét dolog, hogy a pszichológust szívatnád, aki az egészről nem tehet semmit.
2012. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem csak ösztönözni akar, hogy írj nagyobb betűkkel, vagy szebben vagy bármi! Az anyukád elég érdekes formáját választotta ennek, az biztos!


A pszichológust valóban nem fogja ez érdekelni! De azért ne gondold, hogy viccből ül ott és végzi a munkáját, meg tanult érte ennyit! Szerinted egy 12 éves gyerek hogyan tudná megszivatni? Ne viccelj már!

2012. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudod megszivatni, mert ha ezt teszed, később újra találkozni fogsz vele, ugyanis a szivatás egy bizonyos lelki eredetű betegség előjele. Javaslom mondd el neki, hogy te azzal a szándékkal mentél oda, hogy kitolsz mindenkivel...
2012. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
OFF. A túl kicsi betűk önbizalom hiányra utalnak. ON. A pszichologust nem tudod megszivatni
2012. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
46%
Nem a pszichológus tehet róla, hogy anyád hibbant. :) Szóval őt ne szívasd meg, ha tényleg elvisz anyád, beszélgess el vele. Ha ennyi a felesleges pénze, csak fizesse a doki órabérét.
2012. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%
Én is úgy tudom hogy a kicsi betűk önbizalomhiányra utalnak, de nekem is önbizalomhiányom van mégis látható, rendes nagybetűkkel írok, simán ellehet olvasni. Úgyhogy nem biztos hogy önbizalomhiányos a kislány.
2012. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!