Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet az egy jele a terhességn...

Lehet az egy jele a terhességnek, hogy ég a gyomrom és kicsivel nagyobb a test hőmérsékletem?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam elsőnek rosszul és nem is jött meg se az előző se ebbe a hónapba. Hétfő óta vagy hányingerem van vagy ég a gyomrom és mivel eltelt 1 hónap azóta h ovuláltam és párommal volta erre tudok gondolni.

2015. ápr. 8. 23:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen. nalam emelyges nem volt.viszont borzasztoan egett a gyomrom, a testho pedig magasabb ha osszejonn a terhesseg.
2015. ápr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A teszt pozitív?
2015. ápr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Egy hónappal az ovu után lehet de ennyivel utána a kimaradt menzesz és pozitiv hcg teszt többet számít.
2015. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
egyébként nem tudom hogy mikor volt az utolsó menstruációd, de ha egy hónapja volt az ovud, alsó hangon is 6 hetes terhes lehetsz (de ha még egy hónap eltelt már előtte menzesz nélkül, és talán előző ovulációkor már megfogant) akkor akár 10 hetes is lehetsz....szóval ideje volna ellőnöd egy tesztet :) amúgy már írtam fentebb is, hogy nekem pokolian égett a gyomrom, a 7.-10. hét között kb. utána elmúlt.
2015. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

A nemvárt napján már szédültem, és égett a gyomrom, nálam is első jel volt. A testhőmérséklet is magasabb terhesség esetén, nekem a reggeli hőm 37,2 már hat hete :-) a teszt már kimutatja!

8 hkm

2015. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az utolsó menstruációm az február 11-15 -ig volt. Az ovulációval kapcsolatban meg azt olvastam, hogy a menstruáció utolsó napjától kell számolni és a 14-17 napig termékeny egy nő. Mi a párommal a 14. napon voltunk együtt ami azt jelenti, hogy Március 1. Április 6.-án Kedden este elmentünk moziba és miközben néztük a filmet hirtelen rosszul lettem. Le vert a víz és hányingerem lett de nagyon. Kedden már égett a gyomrom de ezt nem igen vettem figyelembe mivel a gyomrom elég érzékeny egyes ételekre és sokszor égett. De hiába ettem rá kenyeret vagy kekszet nem múlt el és az elején nem gondoltam semmire. Akkor szerdán már melegebbnek éreztem magam megmértem a hőmérsékletem és 37,1 volt. Erre azt hittem, hogy csak azért van mert meg fogok betegedni mivel kicsit náthás vagyok. A testhőmérsékletem ingadozik egyszer normális egyszer 37,1. A gyomor égés továbbra is van bármit eszek iszok persze van mikor csillapodik de van mikor nagyon erős. Tesztet majd hétfő reggel fogok csinálni vagy előbb csak attól félek, hogy még is negatív lesz és akkor teljes kiborulás mivel már Január 31 óta próbálkozunk. Erőre is köszönöm a válaszokat nagyon sokat jelentenek
2015. ápr. 9. 15:55
 7/19 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifejtettem, hogy nem vagyok kívánós
2015. ápr. 9. 16:04
 8/19 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok kivanos és 15 hetes kismama vagyok.


Csinálj egy tesztet, már rég kimaradt a menzesz.

2015. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
És ha a teszt (-) lesz ?
2015. ápr. 9. 17:22
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor másért vannak a tüneteid. Ilyen menzesz kimaradassal ugyis érdemes orvoshoz menni. Csak hát nem mindegy hogy ugy mész orvoshoz hogy pozitiv a teszted vagy nem.
2015. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!