Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lehet nagyobb a mellem?...

Klasszikusnarancs kérdése:

Mitől lehet nagyobb a mellem? (hazi praktikak)

Figyelt kérdés

16-17 eves vagyok. Lany vagyok,csak hogy tisztazzuk:D

Aggodom a mellmeretem miatt.

Sok korombeli lanynak, akik vekonyabbam is nalam,sokkal nagyobb melluk van mint nekem.

Igyis megvagyok elegedve magammal,csak jobb lenne neha kivagott polot felvenni,stb.

Leginkabb hazi praktikakra lennek kivancsi,nem pedig beavatkozas es bogyok.es a push up melltartot se szeretnem..

Hallottam peldaul olyat hogyha huvelyes novenyeket eszel az noveszti, vagy pl.lenmag pehely .

De hallottam hogy estenkent maszirozni kell vagy zuhanyozas kozbe forro(meleg) vizzel mosni. Ebbol mennyi igaz?

Valakinek valami bevalt modszere ?

(Hulye kommentek hanyagoljanak )



2014. dec. 29. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ez genetika és hormonok kérdése, vagy műtété. Azért azt te is átlátod, ha lenne bármilyen házi módszer, mindenki azt használná és nem látnál kis mellű nőket sehol (mivel létezik valamilyen feltételezett elvárás hogy csak nagy mellel lehet érvényesülni ezek szerint).
2014. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Mellizom gyakorlatok segítenek, mert szépen kiemelik a melled. Ezen kívül csak az elhízás van, de attól ronda leszel.
2014. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinálj sok mellizom gyakorlatot! Az növeli a melled és feszesen is tartja, mivel nem zsír, hanem az izomtömeg növekszik alatta.
2014. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
12%

Nincs igazatok, nőknek nincs mellizmuk!

A mell CSAK zsírszövetből áll, és nem lehet rá edzeni.

A másik, meg nem tudja eldönteni a kérdező "lány", hogy most akkor 16, vagy 17 éves???

Fura nekem

2015. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

"nőknek nincs mellizmuk!"

Remélem, még nem vagy gimnazista.

Figyelj majd oda a biosz órákon, akkor nem lesz gond.

2015. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jéézusom. A nőknek van mellizmuk, de az amit női mellnek nevezünk az nem az izom, hanem a fölötte lévő zsír. De a zsírnak ezt a fajtáját nagyon is szeressük:) Ha kellően nagy.
2015. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!