Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elítélnétek egy lányt, aki...

Ti elítélnétek egy lányt, aki 14 évesen teherbe esett?

Figyelt kérdés

Tegnap vloggolt egy lányt, aki a terhességéről beszélt.

Nem volt betervezve, de meg szeretné tartani. A barátjával 4éve vannak együtt, a szülei pedig elfogadták a döntését és támogatják meg. A nézők fele gratulált neki, a másik fele r*bancozott, gyűlölködött.



2015. ápr. 9. 16:51
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
86%

El nem ítélem, de jó hülye.

14 éves a lány és 4 éve van együtt a pasijával? Az is érdekes. Ott azért megvizsgálnám a szülők felelősségét is a dologban.

Ami a necces. 14 éves lánynak gyerek, aki még maga is gyerek, Mi lesz a tanulmányokkal? Vagy szülők átvállalják? Akkor milyen anya képet fog mutatni a gyerekének Vajon az apuka 10 év múlva is mellette lesz? Testileg lehet, már érett a gyerekvállalásra, de a világunk ma olyan, hogy húszon éves kor közepe előtt nem érdemes.

2015. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Visszafoghatnál a stílusodból, mert csak magadat minősíted ezzel.

A véleményed nem lesz tény, azonkívül semmi konkrét aggályt nem vetettél fel.

2015. ápr. 9. 17:02
 13/42 anonim ***** válasza:
76%

Édes jó Istenem.... ezek szerint neked teljesen rendben van hogy egy 14 éves KISLÁNY (!) gyereket szül.

És még én minősítem magam... aha, értem.

Ennyit erről a generációról....

2015. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim válasza:
Meg kell oldani
2015. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

15 évesen fog szülni.

Érveket még mindig nem láttam.

2015. ápr. 9. 17:08
 16/42 anonim ***** válasza:
86%

A segély a lényeg.

Minél előbb jön az alom, annál előbb kapja a családit.

2015. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
65%

Aki amellett ervel, hogy egy gyereknek ne legyen gyereke, az mit lat megoldasnak? (Bocs, nem neztem szamokat meg szazalekokat, nemtom hanyas mondta)

merthat igen, a teny az teny, hogy ez igy nem eppmnormalis de.... attol meg a teny az tenx, hogy ott van az a magzat, akarmerre is erveljunk... tehat mi a teendo? Fekudjon kes ala, vagy inkabb doljon bele?

2015. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a szüleit ítélem el, mert a 10 éves lányuknak párkapcsolata volt és 14 évesen teherbe esett. Ez a lány gyakorlatilag néhány éve van csak eszénél, annál se sokat. A szülei viszont elvileg felnőtt emberek. Nevelési tragédia. Minimum 2 életet tett tönkre a felelőtlen szülői pár.
2015. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy hagy legyen gyereke.

Közmunkás mindig kell és kelleni is fog. Ki dolgozna 200Ft-os órabérért ha nem egy olyan valaki aki 15 évesen szült?

2015. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
81%

nem nagyon szeretnék ítélkezni, nem az én dolgom, de mégis, amikor valakinek becsúszik (tehát nem erőszak áldozata, vagy pl fogamzásgátló mellett esik teherbe) akkor mindenképp bicska nyílik a zsebembe, ha arra gondolok, hogy mások 10 évet tanulnak hogy normális egzisztenciát tudjanak biztosítani egy babának, illetve egészségben és tisztességben felnevelni...és ha a gyerek érdekeit nézem?

- adott egy 14 éves anya...4 éve együtt vannak??? 10 éves kora óta? húúú amindenit. Max fél évet adok nekik babával. Nyilván a szülei fogják nevelni a gyereket, na de ő is otthon lesz...érettségi helyett majd próbál anya lenni. A nagyszülők elmennek pár év múlva...apa is nyilván, mert hát 16-18 éves suhanc még csak most kezd majd élni...egyedül marad a gyerekével, állás, végzettség és háttér nélkül. Gratulálok. Nem gyűlölködöm, nem ri...ozok, ennyi esze van. Nem tehet róla hogy ennyivel született.

2015. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!