Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elítélnétek egy lányt, aki...

Ti elítélnétek egy lányt, aki 14 évesen teherbe esett?

Figyelt kérdés

Tegnap vloggolt egy lányt, aki a terhességéről beszélt.

Nem volt betervezve, de meg szeretné tartani. A barátjával 4éve vannak együtt, a szülei pedig elfogadták a döntését és támogatják meg. A nézők fele gratulált neki, a másik fele r*bancozott, gyűlölködött.



2015. ápr. 9. 16:51
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Elég sok a feltételezés. Nem cigány, mégcsak nem is magyar, hanem jómódú amerikai.
2015. ápr. 9. 17:14
 22/42 anonim ***** válasza:
17: pl rengeteg 30 év feletti FELNŐTT nő, házaspár szeretne babát örökbe fogadni, nagy házba, kertbe, szerető körülmények közé...inkább adná örökbe, legalább két szülő neveli majd és nem egy tini lány.
2015. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
57%
ja amerikai :D nincs több kérdésem
2015. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem elfogadni kell és segíteni. Ennyi. 38/F
2015. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
45%

Kit érdekel? De most őszintén.

Mindenki a saját életéről dönt. Nekem 18 évesen nincs gyerekem, neki 14 évesen már útban van.

2015. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 Ensam skog válasza:

Elítélem mert:

-félredobja az életté

-valószínűleg szüneteltetnie kell a tanulmányait amit nem biztos, hogy újra fog kezdeni

-nem lesz végzettsége így rendes munkát sem fog találni

-soha nem fog így semmit sem elérni csak tengődni fog, tudom mert láttam rá példát

-segélyekből fog élni amit mások fizetnek a hülyeségére és ez rohadtul zavar

-magát sem képes eltartani, hogy akar egy gyerekről gondoskodni, mi lesz ha az "apa" úgy gondolja nem érdekli még élni akar kicsit és magára hagyja őket


Tőlem azt csinál amit akar, mindenkinek szíve joga megválasztani a saját útját.

2015. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
51%
szerintem a kérdező és az a lány (jómódú amerikai xD) egy és ugyanaz a személy...
2015. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Egyébként ha belegondoltok 3 másik lehetősége van

-elveteti a babát

-megszüli, de árvaházba adja

-megöli magát


Ezek közül valamelyik jobb lehetőségnek tűnik? Mert a hiba már megtörtént és nem lehet visszacsinálni.

2015. ápr. 9. 17:19
 29/42 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem neked van gyereked és megpróbálod magad meggyőzni hogy nagyon jól döntöttél, csak nem igazán megy.
2015. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Kérdezem én, 14 évesen ha már azt csinálják, miért nem védekeznek?!

Amúgy meg elgondolkozhatna hogy mit szeretne 14 évesen (hiába 15 évesen fog szülni). Ez miatt az élete úgy mond másképp alakul. Iskola helyett gyereknevelés lesz. És a barátja hány éves? Ha nem munkaképes és nem dolgozik akkor marad az állam aki segít meg a család. Azért felelősségteljesebben kéne gondolkozni!

2015. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!