Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen bugyit hordanak a...

Milyen bugyit hordanak a kismamák? Eleinte még lehet a megszokott fazon?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még a megszokott fazont hordom,de már érzem,hogy nem igen jön már fel.Inkább nagyobbat veszek amit eddig hordtam.Nagymama bugyi nekem nem kell.Úgy is te döntöd el mi kényelmes.

23hetes kismama

2008. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nincs megszabva, hogy mit kell viselni egy kismamának. Viseldd azt, amiben a legjobban érzed magad. Engem a 15-ik hét körül elkezdett iszonyúan irritálni a tanga. Azóta nem is tudom elviselni. Aludni csak ,,mama bugyiban" tudok, napközbenmeg csak a franciát bírom. (24hetes mami)
2008. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Vannak konkrét kismama bugyik, vagy ilyen nem is létezik? Nekem nem kellenek ezek a nagy vitorlavásznak!!!
2008. aug. 27. 14:04
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

én 27 hetesen is tangát hordok, ahogy előtte is. csak már 100% pamutot és nagyobb méretet, ami kényelmes. én sem vagyok a hatalmas bugyik híve :) de kinek mi a kényelmes!!

boldog pocakoskodást!!

2008. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én végig ugyan azokat a bugyikat hordtam amit a terhességem elött.Ha szülni mész akkor viszont vegyél TENA-bugyit,legalább 2-3 darabot.
2008. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Milyen az a TENA-bugyi és hol lehet kapni?
2008. aug. 27. 14:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyat hordj, amit kényelmesnek érzel.
2008. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Válaszolva a kommentedre. Igen vannak kifejezett kismama bugyik. Én a triumf-nál láttam nagyon szépeket. De persze máshol is biztos találsz. Van olyan is ami pl csipkés ha szeretnél még kismamaként is szexibb lenni:)))

Szerintem pedig a lényeg bugyi választásnál keress olyat amiben jól érzed magad és lehetőleg pamutot. Szüléskor a kórházban sem kötelező az egyszer használatos. Nekem sem volt. De praktikus lehet.

2008. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A melltartóval mi a helyzet? Nekem majd leszakadnak! Egyik sem volt eddig kényelmes a régiek közül. Mit ajánlanátok?
2008. aug. 27. 14:18
 10/14 anonim ***** válasza:

Én szintén 27 hetes vagyok és még mindig tangát hordok. Nem tartom valószínűnek, hogy váltani fogok, mert ki nem állhatom magamon a francia bugyit, vagy a hagyományos telebugyit. Azt a szenvedést, amit éreztem, amikor megpróbáltam mégis felvenni néha-néha egyet nem kívánom senkinek.

Egyel nagyobb méretet hordok és most elsősorban nem a kinézete számít, nem csupa csipkét hordok, hanem kényelmes pamutot. A hasamat egyáltalán nem zavarja, mivel javában a pocakom alatt kezdődik, minden olyan, mint régen.

Szülés utánra majd én is veszek másikat, mert ebbe nehezen raknék bele akkora betétet, amire szükségem lesz.

2008. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!