Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Tippek derék és...

Kismamik! Tippek derék és forgó fájásra?

Figyelt kérdés
15+6 hkm vagyok és már a kezdetektől derék és forgó fájdalom kínoz. Sajnos már olyan szinten, hogy az ágyban nem tudok megfordulni vagy felállni is fáj. Nincs még nagy pocakom, épp csak látszik, nem a "terhelés" a hunyó. Van e vmi bevállt praktikátok? Köszönöm szépen előre is! :)
2015. ápr. 10. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
16 hetes múltam, nekem az segít ha beállok a meleg zuhany alá, nyomatom a hátamra-derekamra, közben babaolajjal gyengén masszírozom!:) ezt kb 10 percig csinálom, egész jó utána!;)
2015. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Torna,mozgás.A meleggel óvatosan,mert okozhat bajt,úgymint a masszázs is. A hormonok miatt van.Vigyázz a hízással,mert rontani fogja sajnos.Egy gyógytornász.
2015. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. Mivel veszélyeztetett vagyok nálam kilőve a torna, ha sétálok akkor még jobban fáj a derekam. A zuhany persze nem forró víz hanem testmeleg...
2015. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem valami ugrálása gondoltam, :D hanem egyszerű,lassú,óvatos gerinctornára. Egy-két gakorlat,ami semmivel nem több,mint akár egy hétköznapi mozgás.de természetesen csak orvosi engedéllyel. De nem könnyű,tudom.
2015. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a problémám, kb ilyen idősen. Vettem dormeo sleep-et a matracra, ami memory foam. 2 nap alatt megszűnt, pedig azóta hatalmas a pocakom, 29 hetes vagyok ikrekkel.
2015. ápr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,a memóriamatrac tényleg hasznos és még az is,ha oldaltfekvésnél a két combod közé párnát teszel.
2015. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, jövőhéten megyek kismama tornára gyógytornászhoz, addig párom vett rozmaring krémet, azzal bekenegettük, picit jobb lett.

Sajnos ülőmunkát végzek így 100% hogy a torna lesz a megváltó :)

Minden kismaminak jó egészséget!

2015. ápr. 11. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!