Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi lehet még hátra?

Mennyi lehet még hátra?

Figyelt kérdés
mindenki aki körülöttem van sőt vad idegenek a piacon már azzal jönnek hogy meg van dagadva a szám, meg hogy lent van a pocim hogy hétvégére szerintük meg lesz vagy max egy hét,szerintetek van benne valami? Kinek jött be akinek ezt megjósolták úgy mond? Örülnék neki mondjuk ha meglenne hétvégére 36 hetes vagyok :)
2015. ápr. 14. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem szinte végig lent volt a hasam, ilyen alkat vagyok. A vizesedés kb. ekkor kezdődött, mint neked.


Hogy mennyi lehet még hátra? Egy hónap is. Én nem sürgetném a helyedben.

2015. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem már kb. 2 hónapja szeretne mindenki "megszüleszteni", mert akkora a hasam. 38 hetes vagyok amúgy. :)

Első babámmal a 37. héten kaptam meg, hogy már nincs sok időm hátra, aztán a 41. héten már meg is érkezett a lányunk. :)

Szerintem mindegy ki, mit mond. Lehet pár nap, lehet még jó pár hét mire megszületik a babád. A külső jelek nem igazán számítanak.

2015. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem a szülészetről aznap éjjel haza akartak küldeni, mert nem voltam sem eldagadva, s a hasam se volt leereszkedve, mondván, hogy nem fogok én szülni. De közben mégis. Nem számít, hogy hogy nézel ki, akkor jön, amikor jönnie kell. Ne akard, hogy hamarabb jöjjön, a 40 hét az nem hiába volt kitalálva. :)
2015. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hatalmas hasam volt, engem is mindenki szüleszteni akart :). 39+4 hétre szültem. Mondjuk 36 hetesen egyáltalán nem kellene még annak a babának kijönni, van még 4 hete, amit ideális lenne bent töltenie.
2015. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy közeledik a kiírt időpont, egyre többen fogják ezt mondogatni...nincs ebben semmi különös!
2015. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!