Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok, és keresztbe...

19 hetes vagyok, és keresztbe fekszik a baba. Tudom h meg sok van hátra, de érdekelne h akinek így feküdt a babája mikor fordult lefelé? Illetve mennyire éreztétek meg hogy megfordult?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor még tíz percen belül is foroghat bármilyen irányba. Nekem egy UH alatt volt faros, keresztbe, fejvégű - pörgős napját fogtuk ki.


Fixen a 35. héten fordult be.

2015. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:)) de kis cuki:)) értem... akkor várunk:)
2015. márc. 1. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:
A 33. héten fordult be egyik este, és igen, nagyon nagyon éreztem. Kb egy órán keresztül nagyon rugdosódott, nagyon mocorgott, már már kellemetlen volt. Pont 2 nap múlva mentünk uh-ra és akkor láttuk, hogy már a helyén van :)
2015. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem 12 hétig fejjel lefele volt,13.héten oldalra fordult. aztán csücsült a hasamba még 21 hetesen amikor voltam uh-n. most voltam 28 hetesen és már születési pózban van:)
2015. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

18 hetesen nekem is keresztbe feküdt, aztán 2 hét múlva fejvégű, most 23 hetesen faros.

Semmit nem éreztem belőle, csak máshol rúg.

2015. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 hetesen az enyyém is keresztben feküdt,1 hét múlva újra mennem kellett uh-ra genetikushoz,mert ciszta volt az agyában.Tehát 21. héten az uh-n fejvégű volt.
2015. márc. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!