Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák...

Vannak itt olyan kismamák akinek több rossz foga is volt terhesség alatt és nem csináltatta meg? Lehet baja a babámnak? most olvastam, hogy koraszülést okozhat! Tényleg így van?

Figyelt kérdés

Több rossz fogam is van,3 hete voltam fogorvosnál akkor húzott egyet és tömött is.2 hét múlva kellett volna vissza mennem,de elkaptam a gyerekemtől a tüszős mandulagyulladást,közben herpesz is kijött a számon.

ma mentem volna vissza,erre pont elment egy hét szabadságra.

viszont még lenne kettő amit húzni kellene és kettő amit tömni.27 hetes terhes vagyok.viszont a védőnőm és a nőgyógyászom sem ajánlja a 3 trimeszterben a foghúzást.


2015. ápr. 14. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta házidoki,hogy lehet menni.De mire én elmentem volna,már 36 hetes voltam,mondta a doki,most már ne induljak el.

Egyébként nekem összesen 2 fogam nincs tömve,egyik lukas amúgy,én szülés után csináltattam meg.Volt egy nagyon lukas,aztán a doki felvilágosított,hogy kb mind lukas,szóval fél éven át hetente jártam,húztak is 4-et,ebből 2 műtét volt (igaz ezek a bölcsességek,fenti kettő lukas volt,lentiek nem fértek ki).

Fogdokit kérdezd meg egyébként,mert nem mind ugyanazzal rézéstelenít.

2015. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3rossz fogam van. Abbol egy gyökér amit ki kéne műteni,egy kis lukas,egy meg ketté van törve. Lassan egy hete kellett volna szülnöm,de még semmi. Szóval nálam nem okozott koraszülést. :)
2015. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még a végén is lehet menni, húzni is, ha akarod. Nekem sok volt, nem csináltattam meg, semmi baja a fiamnak.
2015. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wiky93 ***** válasza:
Nekem volt és nem kezeltettem, csak szülés után. Nem lett koraszülött a lányom, sőt ki sem akart bújni, indítottak :)
2015. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyet kellett volna húzni de terhesen nem akartam bevàllalni. Nem fàjt egyszer sem. 40. héten szültem.
2015. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!