Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok, a babám 27...

29 hetes vagyok, a babám 27 hetes méretekkel rendelkezik. Járt valaki ebben a cipőben? Vajon elindul még a növekedése?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg! Ha egyébként egészséges a baba, akkor nincs miért aggódnod. Az első babám 2 héttel volt lemaradva, 2 héttel túl is vittem. A második 1,5 héttel volt, őt 1 héttel vittem túl. Mindketten szép súllyal, egészségesen születtek. Lehet, hogy el van számolva, ha nem tudod pontosan a fogantatás napját. De ha tudod, akkor sincs baj, amíg azt nem mondják.
2015. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne aggódj, ez nagyon gyakran előfordul. Egyrészt az UHnak is van hibaszázaléka, harmadrészt ennyivel később is foganhatott.
2015. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kimaradt a másrészt: ekkor már nem egyformán fejlődnek a babák, kijönnek az apa és az anya genetikai jellemzői.
2015. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanez volt nálunk is :-) A 28. héttől kezdve mindig pontosan 2 héttel kisebbnek saccolták a Fiamat. Gyakrabban megnézték uh-val, de semmi gond nem volt, 3160 grammal született 40+3-nál.
2015. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Befektettek a klinikára. Heti 1 NST, afi vizsgálat, és a babát 10 naponta mérik. Faros baba, nagyon elbújt bennem.

Párom is, én is 180 felett vagyunk picivel, ezért érdekes. FEmibiont szedek már 4 hónapja folyamatosan, nem cigiztem soha, természetesen nem iszok, és mégis ez a dolog áll fent.

Minden nap meghallgatom, hogy a magzat retardált, és az emberben mindig ott bújkál, hogy vajon lesz-e még növekedés, vagy teljesen leáll, mert ugye akkor ki kell venni... :(

Nem bánom, ha kisebb, csak ne legyen semmi komoly baja.

2015. ápr. 15. 10:45
 6/11 A kérdező kommentje:

Érdekes dolog, hogy erányos a baba, szerveit átnézték, ott sincs baj. Flow jó.

10 nap eltéréssel 3 mm-rel kisebb combcsontot mérnek, kezdem úgy érezni, h ezek csak olyan kb adatok.

Egyébként is kb 8 mm-ről beszélünk pl a bpd esetében.

2015. ápr. 15. 10:47
 7/11 anonim ***** válasza:

4. Vagyok.

Tényleg ne aggódj, ha amúgy minden rendben! Engem mondjuk a saját dokim mindig nyugtatott, hogy ez nem probléma, de ahány uh-s doki vizsgált, mindenki leretardáltozta a babámat, meg olyat írt a leletre, hogy "a törzs fejlettsége kifejezetten elmaradott". (Kicsi volt a haskörfogata, de ugye a 3160 grammjához az 56 centi elég sokvolt, azaz sovány volt szegénykém, de makkegészséges, ma már 4 éves nagyfiú:-)) Szóval tudom, milyen rossz érzés hallani ezeket a szavakat, de úgy van, ahogy írtad, ha egészséges, nem számít, hogy kicsit kisebb a súlya. Nem kell minden babának 4 kilóval születnie.

Drukkolok nektek!

2015. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat.
2015. ápr. 15. 17:12
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, olvassa-e valaki, de pénteken már 7.5 volt a bpd, korának megfelelő. Csodásan el voltunk mérve. :(

Lényeg, h nincs baj, de 3 hétig a retardált magzat kifejezést hallgattam. :(

2015. ápr. 18. 17:08
 10/11 anonim ***** válasza:

4. és 7. vagyok.

Nagyon örülök, hogy minden rendben és pontosan tudom, mit érzel :-( De a lényeg tényleg az, hogy szó sincs retardációról. Most már próbálj ne idegeskedni, élvezd a babavárást, nekem speciel nagyon hiányzik a várandósság, semmihez sem hasonlítható élmény!

Majd írj azért, hogy megszületett a Picid épen és egészségesen, drukkolok Nektek :-)

A legjobbakat, boldog babavárást!

2015. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!