Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első magzatmozgás idejéből...

Az első magzatmozgás idejéből kiszámolható a szülési dátum?

Figyelt kérdés
Régen egy asszony anyukámnak megmondta a születési dátumomat a magzatmozgás alapján. csak már nem tudja anyum mert igen csak 20 éve volt. a magzat mozgástól számitva valahány nap. nem tudja valaki ezt pontosan?

2015. ápr. 14. 21:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es vagyok,ugyanez van nálam is. Már a hasam észrevehetően lent van. A védőnőm elég érdekes felfogású,megmagyarázta nekem,hogy nem lehet még jóslóm,stb. aztán meg ő mondta,hogy hogy lent van a hasam. Még ha kibír 1,5-2 hetet akkor örülni fogok. De inkább 2-őt és akkor 36+ egy néhány napos lesz.
2015. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
na akkor egy cipőben vagyunk :D nekem napokat jósolnak a fejemből, a menésemből... de még minimum 2 hetet kikell birni.. méhszáj értéked?
2015. ápr. 15. 20:40
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát azért bírja még ki igen. :) Lehet kérdeztem már,de kisfiú vagy kislány? Nem tudom mennyi a méhszájérték,mert utoljára 23 hetesen vizsgáltak amikor nagyon keményedtem és akkor is csak annyit írtak,hogy zárt. Legközelebb a 38. héten lesz ultrahang,akkor se hiszem,hogy megvizsgálnak,ha egyáltalán kihúzom addig,de nem hiszem. :D
2015. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kislány :) neked? nekem 2000es volt 32 hetesen a méhszáj. nem jelent semmit de elindult egy folyamat,és már csuszik lefele a baba feje.
2015. ápr. 17. 18:44
 15/15 anonim ***** válasza:
Kislány lesz :) Az szép. És nem kell feküdnöd vagy valami?
2015. ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!