Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok,5 hetesen...

7 hetes vagyok,5 hetesen voltam dokihoz, akkor nem látott még semmit, csak a burkot. Melleim sem fájnak már, hányinger sincs, bizonyos ételek nem esnek jól, szerintetek minden okés?

Figyelt kérdés
Furcsa, hogy nem érzek egyéb dolgokat, majd kell vissza menjek jövő héten a dokihoz, de addig is aggódok egy kicsit, hogy vajon minden rendben?
2015. ápr. 16. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell tüneteket érezni ahhoz, hogy a baba fejlődjön. Erre ne is gondolj :)
2015. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) Hát azért kérdeztem meg, mert nem igazán tudom, hogy hogy kéne működjenek a dolgok
2015. ápr. 16. 09:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbálj ne aggódni sokat. 5 hetesen ha csak pár nappal is később volt péd vagy ha hosszú a ciklusod akkor normalis hogy nem látott semmit. 8 hetesen kell hogy legyen szivhang is, nem feltétlen kell érezni tüneteket. 1-es voltam.
2015. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy azért voltam olyan hamar , mert azelőtt volt egy méhen kívülim, és csak akartam tudni, hogy minden rendben van-e.
2015. ápr. 16. 09:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 6,5 hetesen is csak a burkot látta, 2 héttel később viszont már egyértelmű volt. :) Biztos, hogy nincs baj, ne aggódj, inkább örülj, hogy nem kínoznak a kezdeti tünetek. Maradjon is így. :)
2015. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Örvendek is . Köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 16. 10:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj teljesen normális. NEkem 8 hetesen jelentkeztek az 1. tünetek és a 8-13. hétig folyamatosan hánytam. Ne gondold,hogy megúszod :)
2015. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:) Jó lenne megúszni
2015. ápr. 16. 10:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmi tünetem, végig jól voltam.

5+3 hetesen voltam először, 8 mm-es petezsákot látott a doki.

3 hét múlva kellett visszamennem.

2015. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem a 2 héttől nem volt semmi tünetem, most 12 hetes vagyok és múlthéten kezdődött a hányinger és volt h a boltból szaladtam ki mert hánynom kellett és ahol voltam ott épp nem volt wc ahova szaladjak.

Nekem onnantól lett hányingerem h apum kért h csináljak neki kv-t és mire neki ált inni én meg azzal a lendulettel szaladtam a wc re

2015. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!