Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen ki vagyok bukva....

Teljesen ki vagyok bukva. Hogy lenduljek tul?

Figyelt kérdés

Nincs meg elo babam.

13, 25, 6, 7 hetes terhesen veszitettem el a babaimat eddig.


Most 23 hetes leszek a hetvegen.


4-15 het kozott folyamatosan fekudtem hematoma miatt.

Aztan 17 hetesen kinyiltam, osszevarrtak, es azota ismet fekszek 0-24 oraban. (1 honapja es 1 hete).


Most melyponton vagyok. A babaert muszaj megtennem, ed eddig birtam is, de most vagyok azon a ponton, hogy megorulok a tehetetlensegtol, a fekvestol! A ferjem csinal mindent, de hulla faradt, mas segitsegunk nincs.

A babanak sem vettunk semmit. Sehol nem tartunk.


Es az a legrosszabb, hogy rettegek, hogy elveszitem a babam. Meg bo 5 hetet kell fekudnom, hogy egyaltalan eletben maradjon, ha megszuletik. Az meg tobb, mint 1 honap!!!


Probalok a laptop-on filmeket nezni, anyu es par barat Skype-ol velem, de olyan egyedul vagyok...

A ferjem este hazajon, foz, mos, takarit, es agyba zuhan. Nincs ram ideje, energiaja.


Jajj, de kusza lett...


2015. ápr. 16. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Megtudlak érteni, bár én nem vesztettem el egyik gyerekem se (hál' istennek), de nem voltunk messze tőle.

Az első lányomnál indult be ideje korán a szülés, bár vele első perctől feküdnöm kellett végig. Maximum akkor kellhettem ki az ágyból, amikor vizsgálatra kellett mennünk. De az sem volt egyszerű folyamat.

Kicsivel kevesebb, mint 3 hónapot töltöttem bent a kórházba úgy, hogy még wc-re se kellhettem fel.

Többször katétereztek (a lusta nővérek) és leginkább ágytálaztak. Borzasztó volt, megalázva éreztem magam.

De a gyerekért mindent !!! Mindig ez lebegett a fejem felett.

Kezdetben még elfoglaltam magam, utána már eléggé szétuntam az agyam.

Én mindent szinte a neten rendeltem meg. De volt, hogy a férjem elment és az üzletben bekapcsolt a laptopját és skypon beszéltünk. Úgy néztem meg a babakocsit is, a bútort és nagyon sok mindent.

Az eladók nagyon segítőkészek voltak, azóta többször voltam már bent a két gyerekemmel. Egyből megismertek, pedig az első gyereknél csak képernyőn keresztül láttak és hallottak.

Mondjuk, nekünk volt segítség. Anyósom sokat főzött, mosott, vasalt. A férjem takarított, apósommal mentek nagy bevásárlásra, stb.


A második gyerekünknél nem kellett feküdnöm, vele dolgoztam is, de voltak olyan pillanatok, amikor a m.helyemen a főnököm fektetett le a földre, mert úgy elszédültem, hogy borítottam mindent ami körülöttem volt. És, ezt így már a terhesség közepén, nem is az elején.

Második gyerkőccel is feküdtem bent a kórházba 2 hetet, amíg kivizsgáltak, hogy miért fogyok és miért nem hízok egy dekát se.

A második gyerekkel 12 kilót fogytam terhesség alatt. Zabálta le rólam az első terhesség plusz kilóit (volt mit), miközben ő maga 3 kilóval született, teljesen egészségesen!

2015. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piroska és a farkas ***** válasza:
REttenetes lehet, hogy enyi magzatot elveszítettél, én mégis azt tanácsolom, tedd meg a mostani babádért, hogy reménykedsz benne, és készülsz rá. Ennyi idős kimamaként még mi sem vetünk semmi komolyat, az ilyesmivel ráértek később. Viszont attol még, hogy ágyban fekszel, külöböző kreatív dolgokkal is lekötheted magad, pl probálj meg rácsvédőt varrni, vagy valami hasonlot. Esetleg olvass, mert arra nem sok időt lesz kisgyerekkel. Kitartás, és ismeretlenül is drukkolok nagyon!
2015. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom nektek a biztatast!


Bizony, irigylem en is azokat, akik legalabb vecere e tusolasra felkelhetnek. En is agytalazok.

Mikor vizsgalatra megyunk, akkor a kocsiban hatul fekszek, a klinikan meg toloszekkel futnak be velem.


Na, eleget rinyaltam. Igazatok van, remenykedni kell, es lekotni magam valamivel.


De azert jol esett kicsit panaszkodni. :)

Azt hiszem estere hozatok a ferjemmel valami sutit. Mert megerdemlem. :D

2015. ápr. 16. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyira szorítok neked, kitartást:)
2015. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves.
2015. ápr. 16. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia :) Hol laksz?Kisfiú vagy kislány lesz?
2015. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia :)

Torokorszagban lakok, kisfiam lesz. :)

Egy kis pasa.

2015. ápr. 19. 05:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!