Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismama a párom....

Lombikos kismama a párom. Most 7 hetes.3 napja barnázik, ma már teljesen olyan volt a betét. Mindhárom nap elmentünk orvoshoz, mindent rendben találtak. Volt valakinél hasonló?

Figyelt kérdés

Lombikosok vagyunk. Néztek labort,vizeletet, hcg progesteront és minden teljesen jó, sőt! Nem tudják mitől van ez a barna folyás.


Szedi a pótlást 3x2

Magne B6 3x2

Femibion 800-at

C Vitamont 1000 4-et

D3 vitamint



2015. ápr. 2. 16:03
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Előfordul a barnázás.. Ilyenkor ha UH-n nincs semmi baj és hormonpótlást is kap, akkor amit tehettek, hogy pihenjen sokat. A terhesség közben a barnázás nem normális de gyakran ez olyan jelenség, amire az orvosok nem tudnak okot találni, mivel ugye minden rendben. Van hogy menzeszre lehet gyanakodni furcsa módon, tőlem is az orvosom első kérdése volt, hogy nem-e lenne esedékes a menzesz.


Még annyi kérdésem lenne azért, hogy ugye csináltak ultrahangot?

2015. ápr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges naponta menni az orvoshoz, inkabb pihenjen. Az sem tesz jot, ha allandoan vizsgalgatjak meg utazgat.

Ultrahangot csinaltak?

Remelem miden rendben lesz veletek.

2015. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Igen csináltak minden rendben, de most meg a betét véres. Aggódom nagyon :(
2015. ápr. 2. 16:41
 4/41 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem lombikos vagyok, de 13 hetes kismama! Én a 8. héten kezdtem barnázni majd kicsit véreztem is ez kb. 2 hétig tartott! Nekem is mindent rendben találtak, nekem azt mondta a doki, hogy még emlékszik a szervezet a menstruációra és valószínű attól lehet! Pihenés, pihenés, pihenés, ennyit tudtok csinálni! Én a palástfű teát ittam orvosi konzultáció után, ez vérzés csillapító és méh erősítő hatású tea! Azóta minden rendben és szépen fejlődik a babuci! A lányommal ugyan ez volt , Ő most 1,5 éves! :)
2015. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Köszönjük! Már múlik. Hát elég eseménydús az első pár hát.... :(
2015. ápr. 2. 17:08
 6/41 A kérdező kommentje:
Attól lehet hogy Kedd szerda csütörtök is vizsgálták? De mindig mindent rendben találtak. Sőt a progi és a hcg is egekben.
2015. ápr. 2. 17:09
 7/41 anonim ***** válasza:
Esetleg hematoma? Nem tudom... Pihenjen!!!
2015. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
szia en 4-5heten barnaztam..uh-n minden rendbe volt,hormonpotlas szedtem es szigoru fekves volt. annyit tudtok/tudsz csinalni hogy mindent atvallalsz a parodtol h tudjon pihenni. en csak wcre es zuhanyozni kelhettem fel 24bol 23.5t fekudtem. es par nap alatt elmult.
2015. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj!!! Én is lombikos voltam,egész 1 hónapban,majd egy kicsit a második és a harmadik hónapban is barnáztam,az első hónapban elég sokat.Én is kaptam a progi pótlást és sokat feküdtem.Azóta megszületett az én gyönyörű kisfiam,aki immár 8 hónapos elmúlt.Úgyhogy nyugi,semmi baj nem lesz!!! Tudom rémisztő,mi is nagyon megijedtünk hisz a 4.lombikunk sikerült! Szurkolok,hogy minden rendben legyem.

2015. ápr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Köszönjük. Mindhárom alkalommal a baba jól volt és növekedett, azt mondta a dokink (bár ő nem vizsgált még) hogy szerinte nem belülről jön a vérzés.


Otthoni lightos dolgokon kívül mint berakni egy mosást megcsinálni egy szendvicset nem igazán csinálunk semmit. Pihi van.

2015. ápr. 3. 09:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!