Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatabányán melyik dokit...

Tatabányán melyik dokit válasszam?

Figyelt kérdés

Mindenféle tapasztalat, magán rendelés, díjak stb.érdekelne!

A második babámat várom és akit az elsővel felfogadtam ő a terhesség idején rendes volt, de a szülésnél türelmetlen és rosszindulatú! Ahhoz képest, h. egy vagyont fizettem neki a korházi tapasztalataim nagyon negatívak voltak... Előre is köszönöm!


2010. febr. 20. 18:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Ki volt az elsőnél az orvosod?

Én a Málik Zoltánhoz járok. Előtte a Pazárhoz jártam.

Na, hozzá ne menj ha jót akarsz.

Málik Zoltánnál 5000 Ft a rendelés, kedves,türelmes,és valóban odafigyelő. Úgy érzem,hogy a szülésnél sem lesz másképp. Nem az a tipikus doki, akit csak a pénz érdekel,és valóban úgy kezeli a pácienseit, ahogyan azt kell.

Rajta kívül a Roykó Mária doktornő is nagyon jó orvos.

2010. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én is Roykó doktornőt ajánlanám, csak ő sajnos júniustól nem vállal szüléseket. Én meg július elsejére vagyok kiírva. Most bejárok a kórházba terhesgondozásra, hátha sikerül kicsit megismerni az orvosokat... Hát eddig nem túl jók a tapasztalataim.
2010. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én is ebben a cipőben járok, mert a Lollokhoz járok terhesgondozásra, sajnos Ő sem vállal szülést!

Pázár dokiról eddig csak rosszat hallottam és sajnos a kórházról se sok jót!

viszont a Szőnyi kórházat mindenki dicséri és az orvosok fele annyiért vállalják a szülést!

sajnos ez nagyon jelentős szempont!


én küldtem egy emailt a szőnyi kórház-igazgatónőnek, hogy van-e lehetőség a szülészeti osztály megtekintésére és nagyon készségesen válaszolt, még a főnővér nevét is mondta, hogy majd Ő megmutatja!

érdemes meggondolni!

2010. febr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen, a szőnyi kórházról én is csak jókat hallottam. Nekem csak egy problémám van, hogy nincs a családban kocsi, és ha menni kell, hát akkor nem érek rá vonatozgatni, taxisok meg horror áron vállalnák. Egyébként én a Pazárról meg jót hallottam. Nekem egy nagyon jó barátnőm terhességét kísérte végig, és nagyon meg volt vele elégedve. Egyedül a hízásért harapott, de más gondja nem volt. Én is voltam egyszer bent, amikor ő volt a terhesgondozáson, ill. 3 felé kellett ugrálnia, de tök normális volt. Bár általában nem szoktak ilyenkor vizsgálni (csak beutalókért mentem 15 hetesen), megvizsgált és neki köszönhetem, hogy időben kiderült, hogy nyitva van a külső méhszájam (első baba).
2010. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Komoly gondban vagyok a választást illetően... Az első dokim, pont az általatok is emlegetett Pazár volt. Nagyon rendes volt a tanácsadásokon, de a kórházban a törődést nem vitte túlzásba, szüléskor meg aztán pláne nem. Vajúdás közben amikor ő éppen berobogott hozzám nekem akkor kellett azon nyomban ugrani és megcsinálni amit mondott, pedig a fájdalomtól sokszor mozdulni is alig tudtam. És ő elég durván siettetett, pedig szerintem egész jól tartottam magam. Igyekeztem szót fogadni, csak néha kicsit lassan sikerült mozdulnom. De nem kiabáltam nem hagytam el magam stb. Ráadásul ő már császározott is volna, ha a főorvos asszony engedte volna. De ő azt mondta, h. ennek a babának meg kell születni rendesen, hiszen minden rendben alakul hozzá. Végül 5 óra alatt meg is született a kislányom, ami első babánál nem hiszem h. sok időnek számít.

Szóval elég kellemetlenül éreztem magam ...

2010. febr. 22. 10:33
 6/19 anonim ***** válasza:
Lányok, remélem valaki tud valami normális dokit ajánlani, mert ugyan még csak 20 hetes vagyok, de rettegek a szüléstől, és nem hiányzik, hogy életem legfontosabb napja egy hülyétől függjön, alakuljon rosszul.
2010. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én jelenleg a dr. Molnár Mihályhoz járok, de ő már a 4. orvosom. Én rosszat egyikről sem tudok mondani, szakmait. Varjú doki jó, csak nagyon sok betege van. Hetényivel is elégedett voltam. Lollokkal csak az a baj, hogy nem lehet nála szülni. Véletlen kerültem Molnárhoz. nem egy babusgatós típus, és néha beszólogatós, de én bírom, mert nem hagy panaszkodni, és elhagyni magam. Nekem ő eddig bejött.
2010. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Első válaszoló vagyok.

Dr.Málik Zoltánt ajánlom mindenkinek!

Benne nem fogtok csalódni.


Remélem sikerül jól döntenetek.


Könnyű szülést kívánok Nektek.


38 hetes.

2010. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia én a Pödőr doktorhoz járok harmadik babámat várom az első babám nem nála született de a másodiknál meg a mostani babámnál is ő a fogadott orvosom(nem hiába)nem mondom hogy olcsó mert hazudnék, de nagyon megvagyok vele elégedve iszonyatosan lelkiismeretesen végzi a munkáját pl.: a 12 meg a 18hetes uh-ot azt a kórházba kell elvégezni és nagyon sokaktól hallom hogy hiába van fogadott orvosa azokat az uh-kat az éppen rendelő doki végzi, nálam nem így volt mind a kettőnél megbeszéltük mikor lesz bent és ő csinálta meg, most ez csak egy példa volt a sok közül.

A Ferencz dokiról is sok jót hallani meg a Málik dokiról is.

Üdv.:

36hetes km

2010. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én 3 hete szültem, vagyis császároztak. Fogadott orvosom Tekse István volt, és Málik doktorral császározott. Mindkettővel nagyon meg voltam elégdve, ajánlani tudom csak őket mindenkinek. Lollok doktorhoz jártam én is terhesgondozásra, így kerültem hozzájuk. Pazár doktornál kezdtem én is, de szerencsére még időben váltottam. Már a kórházban sem törődik a fogadott betegeivel, rájuk sem nézett, mindenki csak panaszkodik rá.
2010. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!