Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatán lakunk egy hónapja és...

Tatán lakunk egy hónapja és nagy kérdés számomra, hogy Tatabányán vagy Budapesten szüljek. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 13:29
 1/4 Kerria ***** válasza:
Én ragaszkodom az orvosomhoz, így valószínű maradnék ott ahol van, de idő szempontjából jobban járnál ha minél közelebb lenne.
2011. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tatabányától 10 km-re lakunk, 2009-ben szültem az elsőt, ugyanez volt a dilemmám. Tbánya mellett szólt, hogy közelebb van, most újították fel a szülészet épületét nemrégiben. Végül Budapesten az István Kórházban szültem és nagyon jó volt. Most a másodikkal 6 hetes terhesen influenzásan, magas lázzal, görcsöléssel este 9-kor Tatabányára rohantunk. Az ügyeletes nővér és az orvos iszonyú bunkó volt, alig akartak uh-t csinálni. Úgy beszéltekvelem, mint egy 16 éves, véletlenül teherbe esett kislánnyal. Hétvégére bent tartottak, de alig néztek rám. A saját lázmérőmmel mértem a lázamat napközben, és ha kértem, adtak lázcsillapítót. Hálát adtam az Istennek, hogy nem ide jözzünk anno. Most egy hónapja ismét az Istvánban szültem, és nem bántam meg.


Lehet, hogy csak nekem nem volt szerencsém, meg hogy saját dokival más Tatabányán, de én mindenképp Budapestre mennék.

Mellesleg nagyon gyors szüléseim voltak, mégsem volt gond a kórházba éréssel.


Minden jót,

Jó babavárást!

2011. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az István kórház bababarát ugye? Volt fogadott orvosod, vagy csak betoppantatok?

2011. okt. 25. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha Tatán laktok, akkor gondold meg esetleg a komáromi kórházat. Kevésbé felszerelt, mint a tatabányai, de a szakembergárda kiváló, a szülésznők SZUPEREK, a csecsemősök fantasztikusan jók és segítőkészek, kedvesek. Én újra odamennék. (Tata mellett lakom én is.)
2011. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!