Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érezhetem a baba mozgását?

Mikor érezhetem a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Már a 18. hétben járok, de még semmi :( Több helyen olvastam, hogy sokan ilyenkor már érezték a mocorgást. Hátsó fali lepényem van, így az sem nehezítheti az érzést. Annyira szeretném már érezni a kicsikémet. Sokszor inkább érzem kövérnek magam, mint várandósnak :( Normális ez?

2015. ápr. 17. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, 20 hét köré mondják első terhesség esetén. Ha vastag a hasfalad akkor akár később is. 22 hetes korodig biztosan fogod érezni őt. :)
2015. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha első baba, akkor normális, hogy később érzed. Az is lehet, hogy még nem realizáltad, hogy ő volt. Én mondjuk anno korán éreztem, mintha bugyborékolna a hasam, vagy ilyen apró kis simizésnek éltem meg, de igazán 18-20 hét között tudtam azt mondani, hogy igen ez a kicsikém.

Én is éreztem magam kövérnek, de szerintem ezen sok kismama átmegy... :D Ne aggódj, fogod érezni őt, még jobban is, mint várnád :D

2015. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megértelek, nem vagy egyedül. Engem is kiakaszt, hogy mindenki ezzel jön, hogy "ugye érzed már?". Nem. Legalábbis nem egyértelmű.

Ráadásul én már a 21. hétben járok.

A lepény nálam mellső fali, de vékony a hasfalam.

2015. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan változó. Az elsőnél 19 hetesen éreztem, illetve nem éreztem, hanem láttam, és utána 1 héttel kezdtem érezni. A másodikkal 16 hét 3 napnál, most 22 hetesen már látványos és határozott mozdulatai vannak.
2015. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél épp annyira változó, mint, hogy lesznek e rosszullétei a terhesség alatt. Én nagyon vékony vagyok, a 16. héttől érzem, rendesen, napi szinten a kicsit, jelenleg 19. hetes vagyok. Ne aggódj egy percig sem, sokminden befolyásolja, hogy mikor érzed az első mozgásokat. Sőt lehet, hogy már érezted is egyszer, kétszer, csak nem tudod biztosan, hogy az bizony az volt! :)
2015. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!