Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érezte a második...

Más is érezte a második terhességnél azt, hogy az idő mintha 100szorosára gyorsítva telne?

Figyelt kérdés
Minden hamarabb jött, a mozgások, a csuklás, a pocaknövekedés, dolgozom is, az elsővel veszélyeztetett voltam, itt a nagylány is, és gyakorlatilag azon szoktam kapni magam, hogy jesszus, eltelt négy hét??? Valahogy ezerszeresére gyorsult az idő, és alig érem el saját magam benne. Júniustól itthon leszek. Utáltam itthon semmit tenni az elsővel, de olyan mértékben hangolódtam rá a kicsire, ami most egyelőre iszonyúan hiányzik. Esténként ledőlünk a férjemmel egymás mellé, nézzük, ahogy mozog a pici, és csak hüledezünk, hogy még most lett pozitív a teszt, hogy ment el azóta 20 hét????? Veletek is volt ilyen?
2015. ápr. 17. 13:07
 1/4 H.Orsolya ***** válasza:
Bár én a munkahelyemből kifolyólag, az elsőnél is, meg most is az elejétől itthon vagyok! De nagyon hamar telik az idő. 32 hetes vagyok, de fel se tűnik, hogy már ennyi idő eltelt.
2015. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan így voltam én is a másodikkal mint Te! :) Elsővel én is otthon voltam , unatkoztam, de jobban megéltem a dolgokat! A másodikkal én is dolgoztam és csak suhantak a hetek! :) Én is júniusig dolgoztam, nyáriszünet miatt, és akkor 30 hetes voltam! Utána lelassult az idő kicsit és jobban megéltem a dolgokat! Most a harmadikat várom itthon, még a kicsivel vagyok gyed-en és most is nagyon repül az idő, lefoglal a kicsi!:)15 hetes vagyok most! Boldog babavárást!
2015. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minél többedik baba,annál gyorsabban megy el az idő a terhességből.Mert ha van nagy teso már,akivel foglalkozz,akkor jobban elmegy az idő,mint az elsővel valo terheségednél.minden előbb lesz láthato pocaknövekedés,előbb érzel mozgást,
2015. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk már az elsőnél is így tűnik. Nemrég gratulált a doki az 5 hetes ultrahangon, most meg már 21 hetes a feleségem.
2015. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!