Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen bo, vizes folyas?

23 hetesen bo, vizes folyas?

Figyelt kérdés

Eddig minimalis szintelen, szagtalan, kremes folyasom volt.

De az elobb ereztem alul, hogy el akar csoppenni, gyorsan bementem a vecebe, megtoroltem, es tenyernyi foltban bo, vizes folyas volt. (Szintelen, szagtalan.)

Egy pillanatra a frasz jott ram, hogy a magzatviz szivarog.


Hetfon megyek orvoshoz, de addig is erdekelne, hogy voltatok-e ti is igy? Normalis ez?


2015. ápr. 18. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt előfordul bő folyás, ami megijesztett engem is.

Ha a magzatvíz lenne, akkor az édeskés szagú lenne, és elvileg folyamatosan szivárogna. De ha bizonytalan vagy, a patikában lehet kapni tesztpapírt, vagy betétet, nem tudom, mert sosem vettem, de állítólag az kimutatja, ha a magzatvized szivárog.

De nyugodj meg, szerintem ilyenről szó sincs...

2015. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van vizes folyásom, ami miatt már a szívroham kerülget, de nekem már régebb óta. Azóta többször látott már orvos, azt mondta, hogy semmi gond. Viszont nekem úgy van, hogy van olyan nap,mikor szinte nincs is, és utána meg beindul,és nagyobb mennyiségben mint előtte. Már többször kaptam kúpot, de nem múlt el, így valószínűleg megmarad ez a kellemetlen tünet.
2015. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszt.

Sajnos nekem az elozo terhessegem ugy ert veget, hogy 24 hetesen elfolyt a viz. Ugy folyt, mintha pisitem volna.


Az elozo 1-2 hetben akkor is bo, vizes folyasom volt.

Azon tunodtem, hogy lehet-e, hogy mar akkor is a viz szivargott... De a szivargas tuti folyamatos, ugye? Mert a kerdesem ota eltelt 1 ora, es azota nincs semmi folyasom.

2015. ápr. 18. 14:00
 4/11 A kérdező kommentje:

Kozben te is irtal kedves #2.

Na en is ugy vagyok, hogy idoszakosan van egy-egy folyasom, de eddig kremes volt.

Teboly...

2015. ápr. 18. 14:01
 5/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, sajnálom az előzményeket.ott mi volt a gond, mi miatt folyt el a víz? Már én is vesztettem két babát, és ezt a terhességem végig rettegem. Már alig várom, hogy elteljen min. 8hét, és akkor talán picit megnyugszom.
2015. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az az igazsag, hogy eddig 4 babamat veszitettem el. De a 6,7 es 13 hetes vetelesek ossze sem hasonlithatoak fajdalom tekinteteben a 25 hetessel.


24 hetesen repedt meg a burok, egy hetig szivargott a viz. De volt meg annyi viz, hogy ne kelljen szulnom. Viszont a repedes miatt 25 hetesen fertozes miatt meginditottak a szulest.

Nem talaltak semmi okot.


Te most hany hetes vagy?

2015. ápr. 18. 20:51
 7/11 anonim ***** válasza:

És azt lehet tudni, hogy mitől repedt meg? Én most vagyok 26 hetes naptár szerint, kedden lépek a 27.-be,viszont ultrahang szerint már 27.

Hát az az igazság, hogy én is azt figyelem,hogy hányadik héttől van esélye a kincsemnek. Azt mondják, hogy a 27.-től már 90%.én már alig várom, hogy a 28.-on túllegyek.

2015. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem talaltak okot.

A dokim azt mondta, hogy a 28. hettol mar nagy baj nem lehet. Nekem az meg 5 het...

2015. ápr. 19. 05:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy hallottam. Alig várom, hogy azon túllegyek, aztán utána hálát adok minden egyben töltött hèt után.
2015. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja,és most olvastam, hogy ma mész orvoshoz. Majd megírnád,hogy mit mondott?
2015. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!