Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angel care ac 300-as légzésfig...

Angel care ac 300-as légzésfigyelő mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Többfélét is nézegettem, de eddig ez volt a legszimpibb. Viszont mindegyik fajtánál azt olvastam, h 20mp légzésakimaradásnál jelez. Nem sok ez? Vagy ezt is lehet állítani, h mennyi után jelezzen?
2008. aug. 28. 08:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem éppen most mondta a védőnőm, hogy ők is eddig ezt a márkát ajánlották, de az ÁNTSZ- beérkezett panasz miatt- bevizsgálta a terméket, és kiderült, hogy nem is légzésfigyelő, csak mozgásérzékelő (de persze légzésfigyelőként árulják)! Nos, én ezt az infot még nem ellenőriztem le és nem is akarlak riogatni vele, lehet, hogy van valakinek megbizhatóbb információja is! Jó egészséget Nektek! 29 hetes kismama
2008. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!