Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák akik 20 kilo korul...

Anyukák akik 20 kilo korul híztak es császárral szültek: visszament a hasatok? Mennyi időbe telt? Akiknek nem ment vissza, hogy néz ki most?

Figyelt kérdés

Hasleszoritot hasznaltatok?

Homokzsakot tettek a hasatokra a kórházban?

Mikor indult meg a változás? Kellett erte tenni vagy magátol szépen visszament? Ugy ertem sportoltatok, dietaztatok vagy a gyermekágyi időszakban visszament magátol?

Hány kilót hiztatok egyebkent?



2015. ápr. 21. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A húgom toxémia miatt felvizesedett, elefántláb, stb finomságok...plusz volt rajta felesleg is. 110 kg-mal vitték császárra-nagy része víz volt azért.

Nagyon komoly fogyókúra és felüléssorozatokkal ma már- 3 éves a gyerek-ugyan olyan, mint szülés előtt. Semmit nem tett a hasára, szép is lett volna a friss vágásra homokzsák...ilyet csak olyan mond, aki még nem szült. még hajolni sem tudsz a fájdalomtól, nemhogy zsákot tenni rá....

Mindegy, az a lényeg, hogy komoly munkával 3 év alatt visszament. Persze a nyomai látszanak, de már jól néz ki.

2015. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat kérdező, nincs tapasztalatom. Csak az elsőnek üzennék. Mielőtt hülyeségeket írogatsz olvasgass utána a dolgoknak.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2015. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom várok meg válaszokat!
2015. ápr. 21. 20:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességem alatt 18 kilót híztam. Mindkettő császárral ért véget. Az első után kb. 1 évvel néztem ki úgy, mint a terhességem előtt. A hasam teljesen visszahúzódott, picit löttyedt maradt rajta a bőr, de egész szép lett. Nekem tettek nehezéket a hasamra a császár után, úgy láttam, hogy egy sokszorosan összehajtogatott lepedő volt, volt súlya. De nem a vágásra tették, az a bugyivonalam alatt van, hanem a hasamra.

A második császárom 3 hónapja volt, még van hasam, de nagyobb ütemben húzódik vissza, mint az első után.

Haskötőt egyik alkalommal sem használtam. A dokim nem javasolta.

2015. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

15 hónapja született a fiam, iszonyat ronda maradt a hasam. Nem használtam leszorítót, de homokzsákot kaptam az első 6 órára.

Őszintén bevallom, nem is igen foglalkoztam vele, milyen a hasam. Most újra várandós vagyok, ha megszületik a baba, mindenképp rendbe szedem valahogy.

2015. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Kedves utolso, mit értesz az alatt hogy ronda maradt? Nem húzódott vissza vagy lóg rajta a bor?
2015. ápr. 21. 22:07
 7/11 anonim ***** válasza:
mindkettő
2015. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2015. ápr. 22. 10:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem izgat, most úgyis belenő a kistesó :) jövőre majd tornázom stb, hogy szebb legyen.
2015. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Épp most találtam rá hasznos videókra, én erről még nem is hallottam. Ha gondolod nézd meg:


https://www.youtube.com/watch?v=kWcocxr87gE&list=PLzRGAIC0R7..



https://www.youtube.com/watch?v=mHsHGUwFGrM&list=PLzRGAIC0R7..

2015. ápr. 22. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!