Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek most? Csináltam...

Mit tegyek most? Csináltam egy tesztet, ami pozitív lett :-) de még csak 2 napja, hogy nem jött meg. Szóval ez még elég képlékeny. De viszketős folyásom van. Gondolom a dokihoz még korai menni, de valamit ez ellen meg kellene tenni.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 06:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A viszketős folyás fertőzés jele. Én nem terhesen is elmegyek ezzel nőgyógyászhoz, mert nekem pikk-pakk be tud gyulladni durván ott lent minden, gombától pl elrepedezik a bőröm, ami nagyon fájdalmas, canesten meg nekem nem használ. Így én nem is gondolkodok rajta, hogymenjek-e, kora tterhesen meg még inkább nem agyaltam ilyesmin. Miért ne mehetnél, ha bajod van. Babát még nem fog látni, de a fertőzésre ad attól még gyógyszert.
2015. ápr. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Canestent lehet.aztán mégiscsak doki mert egy felszálló fertőzés és ennyi volt...
2015. ápr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A viszketős folyás fertőzés jelen, a pozitív teszt meg terhességé. Más késett is a vérzésed pozitív lett a teszt, egyértelmű hogy terhes vagy.
2015. ápr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A folyassal Menj el dokihoz. A terhességgel meg olyan két-három hét múlva. A kettő nem zárja ki egymást.
2015. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!