Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szörnyű szorulás ellen nem...

Szörnyű szorulás ellen nem használ semmi, mit tegyek?

Figyelt kérdés
27 hetes kismama vagyok, és szörnyen szorulásos. A nőgyógyász a múltkor azt mondta, hogy pár csepp guttalax. Na most az ír 10 cseppet, én 4-et mertem bevenni, kicsit tudtam is produkálni, nade ami utána jött. Este elkezdtem görcsölni, ami nem múlt el. Még másnap délután is tartott,be kellett mennem a szülészetre, hogy vizsgáljanak meg. Szerencsére minden oké volt, de az a szar olyan görcsöket okozott,hogy tuti többet nem használom. Nem tudom mi lett volna,ha a papír szerint 10 cseppet veszek be.
2015. ápr. 22. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup?Nézz utána, nekem bevált.
2015. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem valami glicerines kúpot próbálj meg. És változtass az étrendeden (rostosabb ételeket fogyassz, sok gyünölcsöt)! Én 32 hetes vagyok, és én is szenvedtem ettől. Azóta minden nap eszem almát, sok vizet iszok, és kerülöm a lisztet/fehérkenyeret. Ha vastablettát szedsz, az is okozhat szorulást.
2015. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Először Laelovac szirup, glicerines kúp. Ha szedsz vastablettát, akkor azt mindenképp le kell cserélni, vannak már szirupok, amik nem okoznan gondot. Sok, sok gyümölcs, a spenót, kukorica is könnyíteni tud.
2015. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A guttalax után a glicerines kúpot próbáltam, csak Kijött már az aranyerem is, és nagyon nehezen tudom feltenni,utána meg fáj, meg vérzik az aranyerem. A laevolacot meg még nem mertem kipróbálni, mert arról is azt hallottam, hogy görcsöket okoz,azt meg nagyon nem szeretném.
2015. ápr. 22. 09:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia, a Laevolac szirupot nyugodtan próbáld ki, nekem a kislányom is kapta orvosi javaslatra 10 hónaposan, ez tényleg kíméletes. A másik az étrend, amit írtak, próbálj ki valami aszalt szilvás, szilvaleves dolgot is, vagy valami gyógynövényes hashajtó teát. Pl. a kamilla az hajt, de a közönséges galaj (SZabó Gyuri bácsi féle) csodákat tesz az egész emésztéssel.
2015. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én a mira gyógyvizet iszom,az nem okoz görcsöt és nekem használ.szerintem próbáld ki,nem árthat.
2015. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kúpot babaolajjal kend be. A kisfiam így észre sem veszi.
2015. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő útifűmaghéjat javasolt, sok sok vízzel. Nem okoz görcsöt, csak lazítja a székletet. És mégsem gyógyszert,hanem természetes cucc.

Boldog babavárást!

2015. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
adok par tippet, mert enis szenvedtem , de a vege fele mar nem fogsz, akkor inkabb hasmenesed lesz - aranyer mondjuk tovabbra is van nalam is- de akkor jojjenek a tippek :) : Szilvalekvar ( lehetoleg házi) eleg egy ket kanal naponta. vagy piritosra, ahogy szereted. reggel, este. ricinus olaj, de abbol csak keveset vegyel be. egy kiskanallal. sok rostos gyumolcs. es a DM-be ha jarsz kaphato ott egy hashajto lekvar eleg huzos aron, de terhesseg alatt is lehet szedni, Tamarinlax a neve, abbol estenkent kell bevenni es ugy ereztem segit az is. Remelem neked is jobb lesz hamarosan, az aranyerre, pedig amit en hasznalok az a Naturland aranyerkenocse, nem olyan draga, es jo nagyon. Sok szerencset :) ( ja amugy esetleg egy gyenge kave is segit neha, foleg ha narancsot eszel utana :)
2015. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, amugy az is kozrejatszhat hogy milyen terhesvitamint szedsz, nekem a Gravidatol meginkabb szorulasom volt, tehat kevesebbet szedtem, aztan mar nem szedtem, csak kulon magneziumot , kalciumot es folsavat es akkor elmult a szekrekedes is hamarabb.
2015. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!